Ni no Kuni™ II: REVENANT KINGDOM PRINCE’S EDITION ocenione przez ESRB dla Nintendo Switch!

1

Wygląda na to, że Bandai Namco szykuje kolejną perełkę dla posiadaczy Nintendo Switch. Na witrynie ESRB (amerykańsko-kanadyjska organizacja, której zadaniem jest ocenianie zawartości i wyznaczanie granic wiekowych dla wydawanych w Ameryce Północnej gier komputerowych) wydało ocenę dla Ni no Kuni™ II: REVENANT KINGDOM PRINCE’S EDITION. Do tej pory nigdzie nie trafiła taka edycja, więc wypada spekulować, że będzie to wypełniona we wszystkie DLC wersja gry. Ni no Kuni™ II: REVENANT KINGDOM to kontynuacja fenomenalnego jRPG-a, która została wydana trzy lata temu na PlayStation 4 i komputery osobiste. Obie gry wyróżniają się przede wszystkim bajkowym klimatem przepełnionym słodyczą. Na oficjalne nie powinniśmy czekać dłużej niż do połowy czerwca, kiedy to odbędzie się E3.

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. mrvalgard (53 komentarzy) w dniu:

    Świetna wiadomość, przy braku tego portu z okazji 1cz, myślałem że odpuścili temat a tu proszę:D Obu było fizycznie wydane z kolektorką, wersja na PC miała jeden z lepszych artbooków

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!