Najsławniejszy jamraj pasiasty powraca na Nintendo Switch

3

Kiedy zapowiedziano czwartą część Crasha Bandicoota, właściciele Nintendo Switch mogli czuć się zawiedzeni, że najnowsza część pominie ich ukochaną hybrydową konsolę. Na szczęście 12 marca sytuacja się zmieni i najnowsza odsłona zakręconego jamraja zadebiutuje na pstryku! W Crash Bandicoot 4: It’s About Time wcielimy się w Crasha i Coco, którzy naginając reguły czasu i przestrzeni postarają się powstrzymać Neo Cortexa i N. Tropy przed zniszczeniem multiwersu. Na grę można już złożyć preorder w eShopie, cena została ustalona na 189,99 zł, a jeśli zakupicie grę przed premierą, to otrzymacie skórki Totally Tubular dla głównych bohaterów.

It’s About Time – to nowa, niesamowita gra z serii Crash Bandicoot ™! Rozbij się na cztery strony, aby przeżyć przygodę ze swoimi ulubionymi torbaczami.

Neo Cortex i N. Tropy powracają i ponownie rozpoczynają totalny atak nie tylko na ten wszechświat, ale na cały multiwers! Crash i Coco są tutaj, aby uratować sytuację, łącząc cztery Maski Kwantowe i naginając reguły rzeczywistości.

Nowe umiejętności? Są. Więcej grywalnych postaci? Tak. Alternatywne wymiary? Oczywiście. Śmieszni bossowie? Na pewno. Ten sam wspaniały sos? Zleci na twoje słodkie spodnie. Czekaj, czy to faktycznie szorty? Nie w tym wszechświecie!

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

3 komentarze

  1. miltek
    miltek (76 komentarzy) w dniu:

    Czekam na jakiś realny gameplay z wersji switchowej.
    Nie to że jestem jakoś przewrażliwiony na downgrade (bo to oczywiste), ale sposób jaki został on wykonany w przypadku CTR oraz trylogii był dla mnie nieakceptowalny (oba tytuły straciły swój pierwotny urok). Mam nadzieję że tym razem będzie lepiej!

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!