Monster Hunter Rise z nowym patchem oraz nagrodami z okazji sprzedania ponad 5 000 000 kopii

0

We wtorek zadebiutowała nowa aktualizacja do Monster Hunter Rise oznaczona numerkami 1.1.2. Do gry nie trafiła nowa zawartość, a CAPCOM skupił się na łataniu kilku błędów, które utrudniały rozgrywkę. Między innymi rozwiązano problemy utraty kontroli nad sterowaniem postacią w wielu wypadkach oraz naprawiono błąd powodujący uszkodzenie danych zapisu podczas próby kontynuowania gry z poziomu menu tytułowego po wyjściu z gry. Oprócz tego poprawiono jeszcze kilka innych mniej istotnych elementów.

Mięło już 12 dni od premiery, a w Monster Hunter Rise na Nintendo Switch zagrało już ponad 5 milionów graczy z całego świata. Z tej okazji twórcy postanowili dać coś od siebie graczom i tak każdy może odebrać teraz Commemorative Item Pack od kotonosza Senriego w wiosce.

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!