Monster Hunter Direct 7 stycznia o 15:00

4

Zaczynamy nowy rok z mocnym uderzeniem! 7 stycznia o 15:00 odbędzie się specjalne wydarzenie poświęcone Monster Hunter Rise. Twórcy obiecują duże informacje i jeszcze większe ujawnienia nowości. Na pewno poznamy w tym dniu datę wydania dema, a możliwe jest, że ukaże się ono tego samego dnia. Po wydaniu dema, wiele rzeczy zostałoby odkrytych przed graczy, a tak Capcom ma ostatnią szansę, żeby samemu je przedstawić we własnym świetle. Łowcy broń w dłoń i przed ekrany!

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

4 komentarze

 1. Clavius
  Clavius (34 komentarzy) w dniu:

  Nowa broń to byłoby coś. Tonfami bym pograł. W którejś z poprzednich części były.
  Nowe potwory to zawsze wartość dodana. Ale i tak najbardziej czekam na demo żeby już zacząć nowy styl polowania na switchu (po starożytnym GenU)

 2. Kojin
  Kojin (344 komentarzy) w dniu:

  Nowa broń… Szczerze watpię, chociaż przydała by się jakaś bo od czwórki która wprowadziła Charge Blade i Insect Glaive, nic nowego w tym temacie nie było.

  @Clavius – Tonfy były dostępne tylko w MH Frontier – to ta odsłona serii która nigdy nie opuściła Azji.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!