Moero Crystal H trafi na Zachód

0

Wydane dotychczas w Japonii Moero Crystal H trafi do graczy z Europy i Ameryki Północnej. Za wydanie angielskiej wersji językowej odpowiadać będą eastasiasoft i Play Asia. Za pośrednictwem tych drugich od 28 maja będzie można składać pre-order na edycję standardową i limitowaną. Gra ma zostać wydana latem, a jeśli spojrzymy na termin wysyłki pre-orderów, to wypada nam on na sierpień 2020.

Edycja limitowana zawiera: pudełko z grą, naklejki, płytę ze ścieżką dźwiękową, plakat, brelok, artbook, instrukcje, numerowany certyfikat i stylizowane opakowanie

Moero Crystal H jest przedstawicielem gier z gatunku dungeon crawler. Historia śledzi losy Zenoxa Zdemoralizowanego Szczęśliwca, który wspólnie z grupą damskich potworów postara się odzyskać skradziony Biustonosz Ciemności. Uda mu się to tylko wtedy, jeśli umiejętnie będzie korzystał z Majteczek Światłości. Gra jest tak naprawdę remasterem wydania z PS VITY, więc możemy oczekiwać upiększonej oprawy graficznej oraz wszystkich poprzednio wydanych DLC. Dodatkowo został dodany nowy system Double Scratch, dzięki któremu będziemy mogli zwiększać przywiązanie dwóch towarzyszek jednocześnie. Oczywiście przemierzanie lochów nie będzie jedyną aktywnością dostępną w grze. Podczas podziemnych wojaży do walki zaprzęgniemy jednocześnie kilka z ponad 80 możliwych do złapania potworek. Te z kolei ubierzemy według własnego widzimisię i umieścimy je w naszym lokum, które wcześniej odpowiednio rozbudujemy. W grze znajdziemy także ukryte pokoje, a momentami rozgrywka zamieni się w shoot ’em up.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!