Microids odsłania karty

0

Microids przedstawiło swoje plany na ostatni kwartał roku 2020. Kilka gier trafi na Nintendo Switch, są to głównie tytuły oparte na licencjach, oraz te skierowane do młodszych graczy. Poniżej sprawdzicie co i kiedy zawita na pstryka.

Asterix & Obelix XXL Romastered

 • Data premiery: 22 października 2020
 • Deweloper: OSome Studio

Galowie wrócili!

Asterix i Obelix XXL Romastered będzie oferować odświeżoną grafikę, opcję przełączania się między oryginalną grą, a zremasterowaną oprawą graficzną, dwa nowe tryby gry, nową rozgrywkę, nową kamerę i niektóre animacje przerobione od podstaw! Fani będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że zachowano oryginalne głosy!

Historia:

Asterix i Obelix wracają do swojej wioski po wspaniałym dniu polowania na dziki, ale zastają ją w płomieniach i brakuje ich przyjaciół. Przez Toutatis! Rzymianie znowu uderzyli! Nasi dwaj bohaterowie i ich pies Idefix wyruszyli w podróż, aby znaleźć zaginionych wieśniaków przetrzymywanych jako więźniowie na całym świecie.

Walcz z tysiącami Rzymian, eksploruj świat – Galię, Egipt, Grecję, Rzym – i staw czoła największym wyzwaniom w tym długo oczekiwanym remasterze!

WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE?

 • Data premiery: 29 października 2020
 • Deweloper: Appeal Studios

Czy to twoja ostateczna odpowiedź?

Słynny teleturniej „Kto chce zostać milionerem?” wraca! Czy osiągniesz szczyt nagrody pieniężnej, aby odebrać najwyższą nagrodę? Podejmij wyzwanie i spróbuj odpowiedzieć na 15 pytań, mądrze korzystając z czterech cennych kół ratunkowych: 50:50, Zadzwoń do przyjaciela, Zapytaj publiczność i Zamiana.

W grze pojawią się również nowe tryby, którymi można się bawić samemu lub z przyjaciółmi:

 • Specjalny tryb solo dla dzieci, z pytaniami starannie dobranymi do ich grupy wiekowej.
 • Lokalny tryb wieloosobowy z różnymi ustawieniami, takimi jak „kooperacja”, w której gracze muszą się zgodzić przed udzieleniem odpowiedzi, lub tryb FFA, w którym gracz podający złą odpowiedź jest eliminowany.
 • Tryb online dla wielu graczy, w którym jednocześnie może rywalizować do 100 graczy. Czy będziesz ostatnim zawodnikiem na boisku?

AGATHA CHRISTIE – THE ABC MURDERS

 • Data premiery: 6 października 2020
 • Deweloper: Tower Five

Zaktualizowana wersja trafi wkrótce na Nintendo Switch!

Wydane w 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC „Agatha Christie: The ABC Murders” ukaże się w tym roku na Nintendo Switch z dodatkową zawartością!

Otwierasz niepokojący list: Tajemniczy morderca zwany „ABC” rzuca ci wyzwanie! Wciel się w postać słynnego detektywa Herkulesa Poirota – prawdopodobnie najsłynniejszej postaci stworzonej przez Królową Zbrodni Agathę Christie – i przesłuchaj podejrzanych, rozważ wskazówki i rozwiąż tajemnice, aby poznać tożsamość tajemniczego ABC.

Odkryj wyjątkową wizję wszechświata Herkulesa Poirota w „Agatha Christie – The ABC Murders”, które pojawi się na konsoli Nintendo Switch. Przeglądaj liczne miejsca zbrodni i doceń każde wyjątkowe środowisko oparte na brytyjskich miastach.

Wersja gry na Switcha zawiera następujące dodatki:

 • Nowe efekty świetlne
 • Nowy filtr antyaliasingu podkreślający wybory artystyczne
 • Przerobiony projekt dźwięku
 • Dodano samouczki
 • Rozgrywka przerobiona dla większej płynności
 • Nowy interfejs użytkownika

THE BLUECOATS – NORTH & SOUTH

 • Data premiery: 27 października 2020
 • Deweloper: Appeal Studios

Odkryj remaster tej kultowej gry inspirowanej komiksem „The Bluecoats”.

Spotkaj ponownie sierż. Corneliusa M. Chesterfielda i kaprala Blutcha, w tej zremasterowanej strategii mieszającej akcję turową, z rozgrywką czasu rzeczywistego! Ten remaster, pierwotnie wydany na Amidze pod koniec lat 80-tych, przyniesie fanom niesamowite wspomnienia z gier!

Skonfiguruj najlepszą strategię, aby podbić wszystkie terytoria! Przejmij kontrolę nad nowymi państwami, zabezpiecz forty i linie kolejowe, aby zwiększyć swoje zasoby i poprowadzić posiłki z Europy. Przeżyj ponownie oryginalne doświadczenie „The Bluecoats – North & South” sam lub przeciwko innemu graczowi w tej zaktualizowanej wersji, oferującej ulepszoną rozgrywkę!

PROFESSOR RUBIK’S BRAIN FITNESS

 • Data premiery: 12 listopada 2020
 • Deweloper: Magic Pockets

Brain Fitness profesora Rubika wypełni Twój mózg kolorami!

Postępuj zgodnie ze schematem profesora Rubika, który wzmocni Twój mózg i wyostrzy Twoje szare komórki, dzięki temu nowemu programowi treningu.

Ćwicz codziennie z szybkimi mini grami, aby poprawić pracę różnych części mózgu, takie jak pamięć, skupienie lub wizualizacja 3D. Graj sam lub rzuć wyzwanie znajomym, aby mieć jeszcze większa frajdę z układanek!

Indywidualny trener poprowadzi Cię przez Twoją podróż: Pozwól, że przedstawimy Ci profesora Rubika! Zainspirowany genialnym wynalazcą kostki Rubik’s® Cube Ernὄ Rubikiem, profesor Rubik zawsze będzie przy Tobie. Mądry, uspokajający i wyjaśniający wszystkie ćwiczenia, Profesor sprawi, że Twoje doświadczenie będzie tak zabawne, jak to tylko możliwe, jednocześnie udowadniając, że codzienna praktyka może prowadzić do wymiernych ulepszeń.

My Universe: School Teacher

 • Data premiery: 15 października 2020
 • Deweloper: Magic Pockets

Zostań najlepszym nauczycielem w mieście!

W tej nowej grze z kolekcji My Universe zostaiesz nauczycielem w klasie wypełnionej dziećmi na różnych poziomach.

Zarządzaj codziennymi zadaniami nauczyciela i pomagaj swojej szkole osiągnąć najwyższą rangę w mieście poprzez konkursy! Zajmij się wyjątkowością swoich uczniów, z których każdy ma swoje mocne i słabe strony, i dostosuj swoje nauczanie za pomocą mini gier zaprojektowanych specjalnie w celu odzwierciedlenia każdego kursu. W ciągu roku nowi uczniowie dołączą do Twojej klasy, odblokowując bardziej złożone wyzwania.

W zależności od wyników w mini gierkach zostaniesz nagrodzony opcjami dostosowywania postaci i szkoły!

My Universe: Fashion Butique

 • Data premiery: 27 października 2020
 • Deweloper: Black Sheep Studio

Uruchom swój sklep detaliczny i rozsław swoją markę!

W Fashion Boutique Twoim zadaniem jest uruchomienie sklepu modowego i zarządzanie nim. Powitaj swoich klientów i udziel im spersonalizowanych porad, zaprojektuj własną kolekcję odzieży i zorganizuj swój sklep, aby przyciągnąć więcej kupujących.

Gra pozwoli ci stworzyć wszelkiego rodzaju ubrania, poprzez mini gry oferujące wybór rodzajów ubrań, tkanin, kształtów i wzorów, co zapewni tysięce możliwych kombinacji!

Gdy Twoja kolekcja będzie gotowa, zrób zdjęcia swoim modelkom noszącym Twoje kreacje, aby przyciągnąć więcej osób do Twojego sklepu! Możesz zostać światowej sławy marką i podróżować wszędzie tam, gdzie odbędą się najbardziej prestiżowe pokazay mody! Twój sklep czeka na Ciebie!

My Universe: Cooking Star Restaurant

 • Data premiery: 10 listopada 2020
 • Deweloper: Old Skull Games

Zarządzaj swoją własną restauracją!

Jesteś młodym, ambitnym szefem kuchni, który chce otworzyć swoją pierwszą restaurację, ale nie będzie to takie proste. Twoi klienci są spragnieni niepowtarzalności i soczystych potraw, co będzie wymagało od Ciebie żonglowania wieloma czynnikami, jeśli chcesz osiągnąć sukces. Będziesz musiał być profesjonalistą w każdej domenie, od serdecznego powitania gości po wybór najlepszych przepisów dostarczanych za pośrednictwem minigier, a także oferowanie najwyższej klasy usług i ulepszeń, aby Twoja restauracja była wysoko oceniana!

Wspinając się po drabinie sławy, będziesz miał okazję poznać słynnych szefów kuchni z całego świata, reprezentujących największe trendy we współczesnych stylach gotowania.

Ulepsz swoją restaurację, wchodząc w interakcje z klientami, szefami kuchni, których spotkasz, i własnymi pracownikami, aby uczynić ją najlepszym miejscem dla smakoszy!

PET CLINIC Cats & Dogs

 • Data premiery: grudzień 2020
 • Deweloper: It Matters Games

Uratuj zwierzęta z sąsiedztwa!

W Pet Clinic Cats & Dogs wcielisz się w rolę początkującej pielęgniarki weterynaryjnej, której zadaniem jest przejęcie pobliskiej kliniki dla zwierząt. Zdiagnozuj swoich słodkich, puszystych towarzyszy przez oględziny lub prześwietlenie i zapewnij im odpowiednie leczenie: bandaże, kremy, maści, drobne operacje… i obowiązkowe przytulanie!

Pet Clinic wprowadzi Cię w świat dziesiątek kotów i psów, poprzez fascynujący scenariusz wypełniony misjami, które stają się coraz bardziej złożone w miarę postępów. Zostań najlepszym w swojej pracy i rozwijaj swoją firmę, oferując osobistą obsługę z troską i miłością, pokonując konkurencję, która zdecydowała się pozostać przy zimnym, industrialnym podejściu!

PODZIEL SIĘ
OsiemSiedem

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!