[Aktualizacja] Mario X LEGO

4

#Aktualizacja

W sieci pojawił się pierwszy materiał wideo, demonstrujący interaktywne klocki LEGO w świecie Mario.


Dzisiaj mamy 10 marca. Trochę manipulując tą datą, można uzyskać imię sympatycznego wąsacza – MAR10. Big N przyjęło tę datę jako Dzień Mario i z tej okazji pojawiło się w sieci kilka rzeczy celebrujących to święto. Jedną z najciekawszych zapowiedzi jest współpraca japońskiej firmy z producentem najpopularniejszych klocków na świecie, LEGO. Duńska firma oraz Nintendo na swoich Twitterach umieścili poniższe wiadomości:

Prawdopodobnie szykuję się nam kolekcja klocków związana z Marianem. Jednak jak możecie zauważyć po tych krótkich materiałach wideo, będzie ona trochę odbiegała od standardowych zestawów. Klocki z elementami elektronicznymi? Nie zdziwiłbym się, gdyby pełniły one także funkcję Amiibo.

Jeszcze inną opcją jest, że powstania gra LEGO z udziałem Mario i Mushroom Kingdom. Nie takie kolaboracje już były. Miejmy nadzieję, że na dniach poznamy więcej szczegółów z tej współpracy. Skusicie się na zestaw LEGO z Mario?

Oprócz tego mała ciekawostka. Brytyjska sieć sklepów GAME na swojej stronie zamieściło banner, na którym widniał napis, że współpraca została ogłoszona podczas Nintendo Direct! Co jak wiemy, nie miało miejsca, bo zostało to pokazane w mediach społecznościowych. Sklep szybko zdjął felerną grafikę i zastąpił ją nową, która dopisku o direkcie już nie miała. Czyżby oznaczało to, że kolaboracja z LEGO miała zostać pokazana podczas popularnej prezentacji Ninny? Drugą opcją jest, że był to tylko zwykły błąd jednego z pracowników.

 

źródło: nintendolife

źródło: nintendolife

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

4 komentarze

 1. Goral
  Goral (165 komentarzy) w dniu:

  Hah. Od dawna marzyłem by Lego i Nintendo połączyły siły. Co za marki, wreszcie razem. Każdy uwielbiał w dzieciństwie budować z falą wyobraźni z tych klocków. Sam już jestem duży ale bez wątpienia będę śledził temat i sam te Lego chce mieć. Ciekawe czym to będzie.

 2. Kojin
  Kojin (334 komentarzy) w dniu:

  Prawdę mówiąc widząc suche info myślałem że bedzie to po prostu jakaś gra na Switcha łącząca oba światy. A tu proszzzz… tematyczne klocki. Fajna rzecz ale raczej dla dzieciaków. Rodzicom to co najwyżej gały z orbit wyjdą jak zobaczą cenę tej przyjemności, a tanio nie bedzie bo obie firmy raczej dość wysoko się cenią.

 3. rolnik (271 komentarzy) w dniu:

  „Dzieci” z pewnością się ucieszą. ;)
  Zestawy nie wyglądają na duże, ciekawe jak z ceną. Chętnie kupiłbym jeden, jeżeli będzie w miarę sensowna cena.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!