Od marca będziemy mogli zapłacić za gry w switchowym eShopie Złotymi Monetami z My Nintendo

6

Choć Switch pojawił się w sprzedaży prawie rok temu, serwis lojalnościowy My Nintendo nadal nie oferuje nagród powiązanych z nową konsolą Ninny.

Zmieni się to jednak w marcu – za niespełna miesiąc za gry w switchowym eShopie będziemy mogli zapłacić Złotymi Monetami, zdobywanymi za kupowanie gier. Jeśli będziemy mieli wystarczającą ilość Gold Pointsów, możliwe będzie kupno gry wyłącznie za nie; jeśli nie, resztę dopłacimy prawdziwymi pieniędzmi. Znamy już także przelicznik – jedna złota moneta została wyceniona na 5 groszy.

Zmieni się także liczba złotych monet otrzymywanych za kupno gier: za zakup tytułu w eShopie otrzymamy punkty warte 5% zapłaconej kwoty (na przykład za 200 wydanych złotych dostaniemy 200 Złotych Monet odpowiadających 10 zł), zaś za nabycie wersji pudełkowej – 1%.

PODZIEL SIĘ
Elan

6 komentarzy

 1. Goral
  Goral (142 komentarzy) w dniu:

  Zadowoleni? Hmm.. Ja nie. Mam 100 gold ( to kilka gier na Switch’a: 5-6?, po około 200 zł na moje oko, tak pamiętam) w MyNintendo czyli upust 5 zł ( buehehe) – i to nie są nawet wersje z eShop. Mam nadzieję , że się ELAN mylisz i źle coś nacisnąłeś na klawiaturze bo jak gdzieś czytałem to nawet teraz przeliczając złote monety na złotówki przy aktualnym programie nagród to wychodzi znacznie lepiej. Pomijając to, to i tak w końcu coś dobrego dla wszystkich. Liczyłem, że akurat kupię sobie DLC do Zeldy po okazałej zniżce :( Obyś się mylił…

 2. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Słodki Jezu, ale przelicznik. Za pół roku ciuania pktów dostanę 9 zł rabatu…
  Serio mogli dać chociaż te 10gr ale 5gr. Jak to nawet brzmi.

 3. mobor
  mobor (274 komentarzy) w dniu:

  Po Nintendo niczego dobrego spodziewać się nie można. Pozostaje mieć nadzieję że w MyNintendo zostaną utrzymane okolicznościowe promocje z GoldPointami dające upust na 20-30% na wybrane tytuły. Ja mam prawie 400 GP do wydania

 4. Elan
  Elan (666 komentarzy) w dniu:

  No cóż, wyszło na to, że zebrane już monety zostaną mocno zdewaluowane.

 5. Bisu
  Bisu (6 komentarzy) w dniu:

  Mam kilka gier na Switcha w wersji pudełkowej, których nie dodałem do My Nintendo. Dziś dla testu sprawdziłem temat i za Zeldę dostałbym 16 GP, zobaczymy czy w marcu coś się zmieni.

 6. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Dobre podejście Bisu ja niestety nie przewidziałem takiego obrotu spraw i mam punkty naliczone po starym ‚kursie’ :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!