Magowie ogłosili wydanie SINce Memories: Off the Starry Sky tego lata

0

Jeśli planowaliście zagrać w SINce Memories: Off the Starry Sky, to jeśli tylko znacie język japoński, to będziecie mogli zagrać już tego lata.

Podczas studiów na uniwersytecie protagonista Junya pomaga w rodzinnym sklepie Mizumoto-dou. Jego serce nie rozstaje się z myślami o starszym bracie — Takayi, który zmarł w zeszłym roku.

„Dlaczego udało mi się przeżyć?”

Pewnego dnia spotyka dziewczynę. „Powinieneś był umrzeć” – mówi, zanim zniknęła bez żadnej wskazówki co do jej tożsamości.

Następnie Chihaya Houjou, przyjaciółka Junyi z dzieciństwa, wpada do nas z projektem renowacji starego domu rodzinnego Houjou. To byłby pierwszy raz, kiedy Junya ma taką wielki projekt na głowie. Był zdezorientowany przez tę serię nowinek. Jak zmierzy się z wyzwaniem, którego nie może wykonać sam? Na pewno spotka wiele różnych osób w swojej pracy. Junya jest zdany na łaskę wielu problemów i konfliktów wywołanych przez ich emocje.

Czy będzie zdolny pomyślnie wyremontować stary dom rodziny Houjou? Kim jest ta dziewczyna?

Sytuacja związana ze śmiercią jego starszego brata wkrótce się rozwinie.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!