Lumione przeniesie nas w morskie głębiny platformówkowego świata

0

Platformówki 2D nigdy nie zaginą, w przeciwieństwie do Światła, które postara się odnaleźć Glimmer – bohater Lumione, właśnie zapowiedzianej gry od Perfect World Games Singapore i Glimmer Studio. W tej side-scrollowanej przygodzie przeniesiemy się do podwodnego uniwersum zanurzonego w ciemności. Rozwiązując wszelakie łamigłówki, pomożemy Glimmerowi przywrócić dawne piękno jego domowym stronom. Na graczy czekać będzie sporo okazji do przetestowania swojego sprytu i odwagi, bo tylko tak przełamiemy mroczne zaklęcie rzucone na głębinowy świat. Data wydanie nie została jeszcze ujawniona.

Kluczowe Elementy:

  • Oszałamiająca grafika stworzona za pomocą Unreal Engine 4 w towarzystwie znakomitej muzyki, która tworzy wymarzoną i ciągle zmieniającą się atmosferę.
  • Rozgrywka zapewnia mnóstwo wyzwań, gdy gracze przeskakują przez artystyczne i oszałamiające poziomy oceanu.
  • Podróż pełna niespodzianek, która przenosi graczy od spokojnych, introspekcyjnych chwil do wymagających i intensywnych rozgrywek.
  • Setki ręcznie wykonanych poziomów z dziesiątkami mechanik gry, które sprawiają, że każda sesja jest wciągająca i grywalna.
  • Każde wyzwanie wymaga od graczy planowania ruchów z wyprzedzeniem, a jednocześnie gotowości do reagowania i reagowania na otaczające ich niebezpieczeństwa.
  • Układanki do skakania i wspinaczki oferują intensywną rozgrywkę graczom na każdym poziomie umiejętności.PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!