Livestream Pokemon na Raz!

0

Już po raz czwarty ekipa AntyGaming organizuje wielogodzinny livestream, podczas którego rozdajemy atrakcyjne nagrody, a w tle majaczą Pokemony!

Tym razem zmierzymy się z Pokemon Platinum na Nintendo DS, a do rozdania będziemy mieć m.in kody do gier w tym kod na wydane dopiero co Mirror’s Edge Catalyst, bonusy od ConQuest Entertainment – oficjalnego dystrybutora Nintendo, koszulki GoodRam, Steelseries oraz kody na gry 3DS/WiiU zasponsorowane oczywiście przez mynintendo.pl

Na streamie pojawi się także jeden z redaktorów mynintendo.pl  i przy okazji jeden z najwybitniejszych trenerów Pokemon. Czy wiecie o kogo chodzi? Jeśli go pozdrowicie na czacie to macie gwarantowaną nagrodę!

 

Wydarzenie na fejsbuku:

https://www.facebook.com/events/531019240420767/permalink/537783433077681/

 

Dołącz do nas  już jutro, 2 lipca, start 10:00 na http://twitch.tv/antygamingcom

PODZIEL SIĘ
Cyp

Cynik i nihilista o duszy kabareciarza ale częściej to śmieją się z niego niż z jego żartów. Prześmiewczy i specyficzny sposób bycia nieraz wprowadził go w kłopoty. W grach lubi wykazać się zręcznością i szarymi komórkami. Przeszedł Dark Souls ale nie potrafi ukończyć pierwszej rundy w prostym Angry Birds. Streamuje to i owo na kanale Antygaming. Bawi się nawet w cosplay. Fan dobrych psychologicznych filmów oraz książek fantasy i sci-fi. Je spaghetti 5 razy w tygodniu i pije herbatę 3 razy w ciągu dnia. Ma kołdrę w Pokemony.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!