Live-a-Live – Czyżby miało trafić do Europy?

0

Portal Gematsu dotarł do ciekawych informacji na temat gry Live-A-Live. 2 lipca w Australii oraz 6 lipca w Europie, Square-Enix zarejestrowało znaki towarowe dla Live-A-Live. Tytuł ten jest grą RPG, nigdy nie wydaną wcześniej poza granicami Japonii. W 2015 roku trafił on na wirtualną konsolę Wii U, a w 2018 na jej 3DSowy odpowiednik. Kwadratowi nie skomentowali jeszcze tej sytuacji.

Pierwotnie Live-a-Live zostało wydane 2 września 1994 roku na SNES’a. Gra śledziła losy herosów z różnych okresów historii świata. Był to debiut w roli dyrektora dla Takashiego Tokity, który w następnym roku, nadzorował prace nad Chrono Triggerem. Gracze byli opowiedziani za przebieg gry, ponieważ całość była podzielona na scenariusze i po ukończeniu jednego, mogliśmy wybrać dowolny jako następny (9 scenariuszy, 7 dostępnych od początku i dwa dodatkowe odblokowane po ich ukończeniu). Sama rozgrywka była mieszanką klasycznej gry RPG, z taktycznym twistem. Walczyliśmy na siatce 7×7 i po ustawieniu się na planszy, mogliśmy otworzyć klasyczne menu walki. Jaskiniowiec, Rewolwerowiec czy Ninja, to tylko kilku bohaterów, w których buty dane jest nam wskoczyć.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!