Kupuj w Nintendo przez Miiverse?

2

Nintendo znane jest z tego, że zawsze robi po swojemu i wbrew trendom (i czasem również użytkownikom), przez co w wyścigu zbrojeń i infrastruktury internetowej często jest poza stawką, jednak bardzo możliwe że i Wielkie N zaczyna robić pewne kroki w stronę użytkowników.

sanstitresxslp

Mówią, że „ciekawość to pierwszy stopień do piekła” jednak w tym wypadku ciekawość fanów zaowocowała odkryciem, że istnieje strona https://eshop.nintendo.net  gdzie wita nas duży przycisk z napisem „Enter Download Code” i logo znanego dobrze Nintendo Network jak i samej firmy. Wpisywanie kodów jeszcze nie działa (oczywiście) jednak możemy wrócić do okna logowania do Miiverse – możliwe, że widzimy właśnie zalążki „Nintendo w internecie” i już niebawem będziemy mogli kupować eshopowe gry siedząc przy komputerze. Oby!

sanstitre136scc sanstitre135scc

PODZIEL SIĘ
trela_karo

Wydaje za dużo na gry i uwielbia mmorpgi ale łatwo się od nich uzależnia. Panicznie boi się psów, pszczół i pająków. Kocha Morrowinda wręcz obsesyjnie (nie zaczynajcie tematu jeśli cenicie zdrowie psychiczne). Trochę cynik i leń. Lubi horrory i ma Syndrom Zapętlenia Jednego Utworu. "Jeżeli działa to nie poprawiaj". Ma też swoje Waifu (nawet dwa) i będzie ich bronić.

2 komentarze

  1. Fedox9 (114 komentarzy) w dniu:

    I zaraz się hakierzy na to znajdą :P Czemu nie pasuje nikomu kupowanie przez konsolę? Chociaż do promocjii typu darmowa gra, jest to ok, ale tylko gdy brakuje ci ładowarki / konsoli.

  2. Szpadel (144 komentarzy) w dniu:

    Niech zmienią pierwsze przypisywanie gier do konta, a nie konsoli, a później niech wymyślają sobie sposoby na kupowanie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!