Kontrowersyjna minigierka w Fire Emblem nie zostanie wycięta! Jednakże…

12

Nowe Fire Emblem: Fates na rynku europejskim i amerykańskim nie zostanie całkowicie pozbawione kontrowersyjnej mini-gry w głaskanie podwładnych. Jednakże zostanie ona trochę okrojona. Z tego co się orientuje wygląda to tak: pomiędzy walkami odwiedzamy nasz zamek-bazę i możemy zapraszać wojaków do biura na prywatną pogawędkę (hmm…). Po krótkim dialogu, twarz wskazanego kompana/kompanki ląduje na dole, na ekranie dotykowym i wtedy możemy już bez skrępowania… rozmawiać dalej. Te intymne rozmowy zwiększają nasz support rank z podwładnym. Tak, usunięto macanie po ekranie ale reszta pozostała!  Jest to dość znośny kompromis by zadowolić wybrednych fanów i ratingi gier.

 

Oto wideo jak to wygląda w praktyce:

PODZIEL SIĘ
Cyp

Cynik i nihilista o duszy kabareciarza ale częściej to śmieją się z niego niż z jego żartów. Prześmiewczy i specyficzny sposób bycia nieraz wprowadził go w kłopoty. W grach lubi wykazać się zręcznością i szarymi komórkami. Przeszedł Dark Souls ale nie potrafi ukończyć pierwszej rundy w prostym Angry Birds. Streamuje to i owo na kanale Antygaming. Bawi się nawet w cosplay. Fan dobrych psychologicznych filmów oraz książek fantasy i sci-fi. Je spaghetti 5 razy w tygodniu i pije herbatę 3 razy w ciągu dnia. Ma kołdrę w Pokemony.

12 komentarzy

 1. khuba
  khuba (109 komentarzy) w dniu:

  zadna swietna sprawa, powinni zostawic jak tak jak bylo – anwet jak w tym przypadku nie bylo to nic nadzwyczajnego. Natepnym razem posuna sie jeszcze dalej…

 2. Spaqin
  Spaqin (163 komentarzy) w dniu:

  można miziać i poza małżeństwem :^)

  Albo przynajmniej przedmałżeńsko, bo jeszcze nie zaszedłem zbyt daleko i moja postać jeszcze nie ma męża.

 3. Spaqin
  Spaqin (163 komentarzy) w dniu:

  konformiści to jedyni ludzie którymi gardzę
  dlatego czuję taką nienawiść do siebie w niektórych kwestiach

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!