Pod koniec stycznia przekonamy się czy Bogowie Upadną

0

Gods Will Fall zmusi nas do walki o przetrwanie, w przepełnionym okrucieństwem świecie bogów. 29 stycznia 2021 roku Deep Silver wyda produkcję Clever Beans. Poniżej możecie sprawdzić trailer z zapowiedzią gry, a jeszcze niżej przeczytacie o przerażającej rzeczywistości, w jakiej przystało żyć bohaterom.

Jesteś ostatnią nadzieją ludzkości. Męczące panowanie bogów nad ludzkością trwało od tysiącleci. Zorientowani na okrucieństwo i cierpienie domagają się, by służyli im ślepym uwielbieniem, składając przysięgę wierności złożoną przez każdego mężczyznę, kobietę i dziecko. Na tych, którzy nie podporządkują się woli bogów, czeka powolna i bezlitosna śmierć.

Przeżyj brutalne próby odważnej bandy wojowników w ich desperackim położeniu, by zerwać bezduszny uścisk bogów na ludzkości. Każdy mężczyzna i kobieta, którzy potrafią unieść ostrze, po zbyt długim znoszeniu brutalności panowania bogów, zostaną wezwani do utworzenia klanu ośmiu celtyckich ocalałych i powstania, w którym stawią czoła legionom przerażających bestii i sług, zamieszkałym w każdym z piekielnych królestw bogów.

Z każdą podjętą decyzją wyłania się osobista opowieść. Odnieś sukces i zobacz, jak rodzą się legendy. Upadnij i zobacz, jak życie obraca się w pył.

  • Kultowi bogowie i królestwa — odkryj mroczne sekrety każdego starożytnego boga, zapuszczając się do ich wyszukanych i niebezpiecznych kryjówek. Pełzając ze sługami, którzy nie powstrzymają się przed niczym, by bronić swoich bóstw, każda lokalizacja będzie bardziej zabójcza niż poprzednia.
  • Klan celtyckich wojowników — z ośmioma różnymi wojownikami każdego rozmiaru, z których każdy jest wyposażony we własny, ekskluzywny rodzaj broni, więc wybierz mądrze następnego bohatera. Na sukces trzeba ciężko pracować, ale przynosi to unikalne umiejętności, broń i przedmioty, a porażka spowoduje, że pretendent zostanie uwięziony i zawoła o zbawienie.
  • Nawiguj po świecie dwoistości — podziwiaj uspokajające widoki, odkrywając oszałamiające i bujne tereny Overworld. Ale za każdym starożytnym wejściem znajduje się królestwo boga. Pełen plugawych stworzeń, prześladujących świat zbudowany z ludzkiego cierpienia. Każda ścieżka, którą stąpasz, każde otwierane drzwi będą inne od poprzednich, dzięki czemu za każdym razem rozwinie się zupełnie nowa opowieść.
  • Lekcja brutalności — z łatwym do nauczenia się, ale trudnym do opanowania stylem walki „podnieś i graj”, czeka na wszystkich, którzy się w nim zapuszczą, ogromne wyzwanie. Wzmocnij swojego wojownika, wchodząc do walki i opanowując wewnętrznego berserkera. Porażka zawsze jest niedaleko, bo bogowie czekają na swojego przeciwnika.

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!