Kolejny przeciek potwierdza datę wydania Ancestors Legacy

0

2 lutego po raz pierwszy usłyszeliśmy, że Ancestors Legacy ma zostać wydany na Nintendo Switch. Stało się to dzięki dodaniu gry do oferty przez japońskiego Amazona. Dzisiaj kolejne dwa sklepy umieściły u siebie polskiego RTS-a – grę można zamówić w amerykańskim Amazonie i Deep Discount. Wszystkie oferty zdradzają datę premiery, którą jest 19 maja 2020. Ze sklepów dowiadujemy się także, że lokalnie będzie mógł w nią zagrać tylko jeden gracz, w sieci zaś będzie można walczyć aż w 6 osób jednocześnie. Gra zajmie na dysku 13 GB.

Ancestors Legacy jest drużynową strategią czasu rzeczywistego, odbywającą się w czasach średniowiecza. W grze możemy poprowadzić jedną z czterech frakcji – Wikingów, Anglosasów, Germanów bądź Słowian. Zwycięstwo zapewni nam odpowiednie zarządzanie zasobami, rozbudowa bazy i strategiczne rozgrywanie wielkich bitew. Za tytuł odpowiada polskie studio Destructive Creations.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!