Kolejne Pokémony z Sun & Moon ujawnione

6

Serwisy poświęcone Nintendo, w tym nasz, przechodzą ostatnio prawdziwą inwazję kieszonkowych stworków. Rekordy popularności Pokémon GO, niezwykłe (niekoniecznie szczęśliwe) przypadki korzystających z aplikacji trenerów i promocja na klasyki z Virtual Console to nie koniec informacji z „Pokémon” w tytule – w najnowszym wydaniu magazynu CoroCoro poznaliśmy bowiem dwa zupełnie nowe stworki, które zadebiutują w nadchodzących grach Pokémon Sun i Pokémon Moon.

Przypominający misia Kiteruguma jest reprezentantem gatunków Normal/Fighting, a jego zdolności to FluffyKlutz. Mimitsukiyu z kolei jest typem Ghost/Fairy i może pochwalić się umiejętnością Disguise.

Nowe Pokemony w CoroCoro

Mieszkańcy regionu Alola boją się Kiterugumy do tego stopnia, że rozstawiają na terenach wysp znaki ostrzegawcze. Jest bardzo silnym Pokémonem – potrafi przepołowić dosłownie wszystko. Lubi przytulać swoich trenerów, lecz jest naprawdę silny. Wychowywanie go wystawi twoje życie na niebezpieczeństwo.

Mimikkyu nie znosi światła słonecznego – preferuje ciemne pomieszczenia. Plotki głoszą, iż tkanina, którą na sobie nosi jest jego strategią na unikanie słońca. Nie próbuj ściągać z niego tego materiału! Ci, którzy to zrobili zostali dotknięci przez chorobę!

PODZIEL SIĘ
hallkyon

6 komentarzy

 1. Jakusashi
  Jakusashi (166 komentarzy) w dniu:

  Czy tylko mnie ten cały Mimitsukiyu przypomina Pikachu na jakichś dragach? :P

  Przynajmniej pojawia się kolejna niespotykana dotąd kombinacja typów Ghost/Fairy

 2. Elan
  Elanczewski (678 komentarzy) w dniu:

  Tu chyba chodzi o to, że ten Pokemon próbuje przypominać Pikachu, ale nie bardzo mu się udaje. Jak dla mnie fajny, czegoś takiego jeszcze nie widziałem. W dodatku Ghost/Fairy. Mam nadzieję, że będzie gdzieś do zdobycia w trakcie gry, to sobie nim pogram.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!