Kolejna wizualna nowela zmierza na Nintendo Switch

0

Ostatnimi czasy Switch dostaje dużo miłości od producentów gier z gatunku wizualnych opowieści interaktywnych. Do kilkunastu zapowiedzi z ostatnich tygodni, teraz możemy dodać następną! Za pośrednictwem twittera MoeNovel zdradziło pracę nad przeniesieniem LoveKami: Divinity Stage z PC na Nintendo Switch. Poza za samym faktem prac i 4 screenshootami nie wiemy nic więcej od nadchodzącym porcie.

Oficjalne informacje:

W czasach, gdy zapomniano o snach i utracono wiarę, gdy ludzie wierzyli tylko w to, co widzą na własne oczy, pewnego dnia pojawiły się wizje bogiń …

Wkrótce wyszło na jaw, że japońskie bóstwo słońca, Amaterasu, chciało nauczyć boginie o życiu w ludzkim świecie. To Wszystko sprowadziło do wprowadzenia w życie Ustawy o Boskiej Edukacji.
Teraz minął rok od tamtego wydarzenia i wiele bogiń wspólnie z ludźmi miało okazję się nawzajem poznać i dojść do porozumienia.

W Akihabarze samym sercu kultury Divine Idol i domu wielu różnych subkultur, siedem szczęśliwych bogiń dominuje jako grupa idolek znana pod nazwą – L ☆ SEVEN.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!