Koei Tecmo chwali się wynikami sprzedażowymi

0

Ostatnio Koei Tecmo święci sporo sukcesów. Dzisiaj zostały potwierdzone kolejne dwa, do których przyczyniło się wydanie gier na Nintendo Switch. Debiutujące pod koniec listopada Hyrule Warriors: Age of Calamity niedawno przekroczyło pułap 3.7 miliona sprzedanych kopii. Taka ilość sprawia, że licencjonowane musou stworzone przez Omega Force stało się najlepiej sprzedającą grą w swoim gatunku! Miałem przyjemność pobawić się w ostatnie przygody Linka i nie mam wątpliwości, że wspaniałe efekty pracy dewelopera, powinny stać się nowym standardem gatunku.
Drugim sukcesem jest sprzedanie ponad 360 000 sztuk Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy. Jeszcze nie tak dawno mogliśmy przeczytać, że gry z Ryzą rozeszły się w ponad milionie egzemplarzy, a pewnie za jakiś czas przeczytamy o kolejnym pokonanym progu milowym. Może będzie to przy okazji zapowiedzi historii zwieńczającej trylogię przez Gust Studios? Oby tak dalej KT!

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!