Klasyczne No More Heroes otrzymało rating

0

Pierwsza odsłona No More Heroes została wydana w 2007 roku na Nintendo Wii, a w późniejszych latach trafiło również na PS3 i Xbox 360. W czerwcu 2019 roku Suda51 twórca serii w wywiadzie z Dengeki PlayStation, powiedział, że planuje wydać grę na kolejne sprzęty i są prowadzone rozmowy z posiadaczem IP – Marvelous. Całkiem możliwe, że jest coś na rzeczy. Niedawno Gematsu znalazło rating dla No More Heroes, które zostało ocenione przez Tajwański komitet ds. Klasyfikacji gier cyfrowych (Taiwan Digital Game Rating Committee).

Rating w krzaczkach

Miejmy nadzieje, jeżeli okaże się to prawdą, to nie ominie to też naszej ulubionej konsoli od Nintendo. Może dowiemy się czegoś na ten temat na jakimś Nintendo Direct?

#Trailer No More Heroes z Wii

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!