Kilka nowości w Dementium Remastered

4

Jools Watsham, współzałożyciel studia Renegade Kid,  zdradził nam kilka szczegółów dotyczących Dementium Remastered. W odświeżonej wersji będziemy mogli wybrać jeden z trzech poziomów trudności: Normal, Hard oraz Demented. Przeciwnicy nie będą się już odradzać. Oczywiście oprawa została poprawiona poprzez podbicie rozdzielczości czy dodanie kilku detali. Nie trzeba też się martwić o niską jakość przerywników filmowych, ponieważ one też będą korzystać z nowych tekstur.

Najbardziej istotną zmianą jest jednak możliwość ręcznego zapisu stanu naszej rozgrywki(system ten będzie działał tak jak w Dementium II), więc grę śmiało będziemy mogli zabrać „w miasto”. Dementium Remastered jest już w ostatniej fazie produkcji, co może oznaczać, że już niedługo trafi do eShopu.

Na deser możecie zobaczyć obraz tytułowy w 3D, wystarczy użyć naszego 3DSa do zeskanowania kodu QR, który opublikował Jools Watsham za pośrednictwem swojego Twittera.

PODZIEL SIĘ
Ramper

4 komentarze

 1. emczer
  emczer (284 komentarzy) w dniu:

  Kiedyś miałem okazję pograć trochę w jedynkę chyba. Jestem ciekaw jak to się będzie prezentować i jaka będzie cena.

 2. matii
  matii (425 komentarzy) w dniu:

  Jeśli ktoś nie miał okazji zagrać w „Dementium” na DSa to remastered, mam nadzieję, będzie jak znalazł. Kawał solidnego horroru (piszę o horrorze bo gra na DSa z pewnością ma klimat – ‚dwójka’ to już bardziej akcja/shooter w moim mniemaniu ALE ‚jedynka’ ma klimat grozy i w (chłodne) wieczory jak znalazł). Oby ten rimejk naprawdę coś sobą prezentował (niestety, podbicie rozdzielczości i zmiana tekstur.. nie wiem czy to nie za mało, a wtedy pozostałoby już polecanie wydania z DSa (nie zapeszam)).

 3. Grim
  Leviathan (1 komentarzy) w dniu:

  To remake jedynki, ale czekam na niego z niecierpliwością.
  Jakiś miesiąc temu ukończyłem Dementium i muszę przyznać, żaden inny horror mnie tak nie wciągnął i chętnie ogram go jeszcze raz przed dwójeczką :D

 4. Ryukendn
  Ryukendn (3 komentarzy) w dniu:

  Ale to będzie całkiem nowa część czy remake którejś z poprzednich? ja tak czy siak czekam, grałem w jedynke i klimat gry po prostu miażdży :) na pewno kupie jak się pojawi w e-shopie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!