Ketchup czy majonez? Nowy Splatfest zapowiedziany

4

Ostatni Splatfest w Splatoon 2 miał miejsce w zeszłym roku w lipcu. Podczas tego wydarzenia gracze musieli opowiedzieć się po jednej ze stron, Chaos lub Order. Tę batalię wygrała Pearl, która reprezentowała chaos. Miłym zaskoczeniem jest, że w maju pojawi się kolejny Splatfest. Będzie to jednorazowy dodatkowy event. Rozpocznie się on 22 maja, a zakończy 24 maja. Tematem tego pojedynku ponownie będzie ketchup vs majonez. Poprzednie starcie wygrali gracze, którzy poparli tę drugą opcję. Teraz będzie okazja do rewanżu!

Co więcej, w dniach od 29 kwietnia do 6 maja będzie dostępna wersja demonstracyjna gry do pobrania. Demo oferować będzie takie tryby jak Turf War, Ranked Battle i Salmon Run. Oprócz tego Splatoon 2 w tym czasie będzie do kupienia w obniżonej cenie w eShopie. Jakby tego było mało, będzie można się załapać też na tygodniowy darmowy trial Nintendo Online.

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

4 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!