Już od jutra Twoje ulubione anime znajdzie się w Twojej ulubionej konsoli

0

Fani anime, radujcie się! Jutro do eShopu trafi aplikacja od Funimation, która zapewni dostęp do mnóstwa ciekawych animacji z kraju kwitnącej wiśni. Aby ją pobrać potrzebne będzie konto założone na amerykański eShop.

Dobrze słyszałeś. Funimation zmierza na Nintendo Switch. Kiedy? Jutro.

Z radością ogłaszamy, że aplikacja Funimation pojawi się oficjalnie w sklepie Nintendo eShop, dzięki czemu będzie to pierwsza i jedyna aplikacja do strumieniowego przesyłania anime na platformie!

Aplikacja Funimation Nintendo Switch to oficjalna prezentacja naszego najnowszego projektu aplikacji Funimation, odświeżającej przeróbki aplikacji anime, którą znasz i kochasz. Nowa aktualizacja obejmuje:

  • Całkowicie nowy wygląd i styl
  • Zupełnie nowe kuracje i strona „Moje anime”
  • Harmonogram premiery anime
  • I dużo, dużo więcej!

Chociaż aplikacja debiutuje jako pierwsza na Nintendo Switch, w nadchodzących miesiącach zostanie udostępniona na inne platformy, w tym PlayStation 5, Xbox Series X i inne.

Aplikacja Funimation pojawi się 15 grudnia na Nintendo Switch w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a wkrótce w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Meksyku i innych krajach. Dzięki niej Funimation będzie oficjalnie dostępne na wszystkich trzech głównych platformach do gier! Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, że możecie doświadczyć anime, które kochacie w zupełnie nowy sposób.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!