Jutro odbędzie się 45 minutowy livestream z Sakuraiem

0

Szóstego listopada o godzinie 14 naszego czasu odbędzie się livestream z twórcą serii Smash Bros, Masahiro Sakuraiem. Podczas pokazu zostanie zaprezentowany szczegółowy nowy fighter Terry Bogard z cyklu Fatal Fury.

To nie jedyne informacje z twitterowego konta NintendoVS. Wkrótce pojawi się aktualizacja do Super Smash Bros. Ultimate, która podniesie wersję gry do numeru 6.0. Update ma wprowadzić poprawki do zawodników, co zaowocuje także z brakiem kompatybilności powtórek, które były zrobione w poprzednich wersjach. Jeżeli chcecie je zachować, to musicie je skonwertować do pliku wideo przed aktualizacją.

Mimo że stream będzie całkiem pokaźny, podczas jego trwania nie zostanie zaprezentowany kolejny wojownik, który miałby się pojawić w ostatnim DLC.

Stream będzie można obejrzeć na kanale Nintendo:

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!