Jutro debiutuje nowa darmowa aktualizacja dla Animal Crossing: New Horizons

0

Nintendo na 18 marca zaplanowało premierę nowej darmowej aktualizacji dla Animal Crossing: New Horizons. Poza przedmiotami związanymi z rocznicą wydania, do gry trafią także zestaw przedmiotów i towarzyszy od Sanrio (kolaboracja), oraz zmiany dotkną niestandardowych projektów.

Przez ostatni rok gra Animal Crossing: New Horizons na konsolę Nintendo Switch pozwalała przekształcić pełną możliwości bezludną wyspę w osobisty raj. Doceniamy całą kreatywność i pomysłowość, które włożyliście w swoje wyspy od czasu premiery gry!

W rzeczywistości w pierwszym roku gry gracze z całego świata przesłali ponad 12 milionów projektów do portalu niestandardowych projektów. Mamy nadzieję, że nadal będziecie czerpać przyjemność z tworzenia i udostępniania swoich projektów przez wiele kolejnych sezonów, zwłaszcza że aktualizacja przyniesie 50 dodatkowych miejsc na projekty niestandardowe zarówno w trybach Normal, jak i Pro Custom Design! Ponadto bezpłatna aktualizacja z 18 marca doda do gry następujące funkcje:

  • Tort rocznicowy — firma Nook Inc. przygotowała tort rocznicowy dla upamiętnienia tej okazji. Zostanie on wysłany do skrzynki pocztowej w grze po zainstalowaniu aktualizacji.
  • Słodycz Sanrio — Dodaj trochę słodyczy Sanrio do swojej wyspy. Od 26 marca Animal Crossing Sanrio Collaboration Pack będzie dostępny do kupienia w sklepach Target w całych Stanach Zjednoczonych w sugerowanej cenie detalicznej 5,99 USD. Będziesz mógł użyć tych sześciu tętniących życiem kart amiibo, aby zaprosić na swoją wyspę uroczych i kolorowych mieszkańców Animal Crossing inspirowanych popularnymi postaciami z Sanrio, takimi jak Rita, Chai i Toby. Te karty amiibo pozwalają również na wymianę dzwonków na specjalne meble i przedmioty związane z Sanrio w grze. Możesz nawet zaprosić te postacie na wyspę Harva na zabawną sesję zdjęciową w Photopii.
  • Custom Design Pro Editor + — aplikacja Custom Design na telefonie NookPhone została zaktualizowana! Wykorzystaj swoje mile Nook na przystanku w usługach dla mieszkańców, aby odblokować tę funkcję. Zapewni ona bardziej rozbudowany zestaw funkcji, umożliwiając dostosowanie parasoli, małych flag, uchiwa i stojaków na zdjęcia. A dzięki nowemu rozszerzeniu o 50 slotów zarówno w trybie Normal Custom Design, jak i Pro Custom Design, możesz naprawdę puścić wodze fantazji!
  • Portal niestandardowego projektu — możesz teraz dodać portal niestandardowego projektu znajdujący się w sklepie Able Sisters bezpośrednio do aplikacji NookPhone w grze. Będziesz mógł z niego korzystać za każdym razem, gdy natchnie Cię jakaś inspiracja.
  • Przedmioty sezonowe — Wiosna jest w powietrzu, a wraz ze zmianą pór roku pojawia się szereg nowych sezonowych przedmiotów! W samą porę na prima aprilis, od 26 marca do 1 kwietnia w ramach usługi Nook Shopping w grze można zamówić różne kolory poduszek z kokardą. Jeśli szukasz czegoś bardziej eleganckiego, a od 1 do 30 kwietnia możesz przygotować się do sezonu balowego z tematycznymi modnymi przedmiotami w sklepie Able Sisters. W tym okresie w Nook Shopping można również zamówić przedmioty związane z balem, na przykład ścianę nocną, podłogę i skrytkę zgodną z motywem balu maturalnego. Nigdy nie przegap okazji do tańca!

23 marca do gry trafi natomiast Island Tour Creator, czyli nowa metoda na dzielenie się własną wyspą z innymi graczami. Tym razem naszą kreatywność przekażemy, tworząc własny plakat i trailer dla naszej wyspy.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!