Jeszcze tego lata zanurkujemy w wodach Animal Crossing: New Horizons

1

Niektóre tytuły dostają płatne DLC, inne otrzymują darmowe aktualizacje. Animal Crossing: New Horizons należy do tego drugiego grona. Już niebawem, bo 3 lipca, do brzegu naszej wyspy dobije pierwsza fala Free Summer Update.

Co dostaniemy? Przede wszystkim możliwość nurkowania w okolicznych wodach. Założymy strój nurka, a następnie odkryjemy różne istoty zamieszkujące dno, które będziemy mogli oddać do muzeum. Podczas nurkowania od czasu do czasu trafimy na przegrzebki, które chętnie odbierze od nas Pascal, nowy gość na wyspie. W zamian za ukochane małże obdaruje nas przepisami na przedmioty inspirowane syrenim światem. Od czasu do czasu na plaży pojawi się także dobrze znany fanom gry wieczny rozbitek Gulliver. Ale nie taki zwyczajny, a w pirackim stroju. Jeśli zaoferujemy mu pomoc, otrzymamy specjalną nagrodę. Jaką? Tego nie wiadomo.

To nie wszystko: na początku sierpnia Nintendo udostępni druga część aktualizacji. Na razie nie wiemy, co się w niej znajdzie.

Gracie jeszcze w Animal Crossing: New HorizonsJak zapatrujecie się na nowe aktywności? Dajcie znać w komentarzach!

 

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (504 komentarzy) w dniu:

    Elan piątka za szpilę we wstępie w stronę Pokemonów :) Odnośnie AC, fajnie że dalej rozwijają grę po premierze. Darmowe aktualizacje zawsze na propsie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!