Jeśli marzycie o zdobyciu międzygalaktycznego szlema, to dodajcie Dino Galaxy Tennis do swoich kalendarzy

0

Jeśli kiedyś zastanawialiście się, co się stało z dinozaurami, to jedna z teorii mówi, że poleciały w kosmos i grają w międzygalaktycznego tenisa. Vixa Games zaprasza na meczyk w Dino Galaxy Tennis w drugim kwartale 2021 roku. Na Nintendo Switch zagramy sami lub w towarzystwie trzech przyjaciół! Fabułę będziemy mogli pokonać we dwójkę, a historia pozwoli nam się obyć z grą, wypełni czas klasycznymi pojedynkami i wyzwaniami, oraz pozwoli zagrać przeciw specjalnym przeciwnikom. Poza fabuła w grze znajdzie się klasyczny tryb versus, gdzie zagramy mecz singlów lub debla, oraz tryb wyzwań, w którym wyśrubujemy nasze rekordy.

O grze:

W Dino Galaxy Tennis gracze wcielą się w rolę dinozaurów marzących o wygraniu Galaktycznego Turnieju Tenisa. Aby dostać się do wielkiego finału, będą musieli odwiedzić pięć planet i pokonać ich liderów, a każde ze zwycięstw potwierdzone zostanie wyjątkową odznaką. Nie tylko zbliży ich to do finału, ale i pozwoli zyskać specjalne umiejętności, które ułatwią kolejne starcia. Dzięki pomocy mentora i specjalnym treningom gracze będą mogli poprawić swoje wyniki między kolejnymi turniejami. W trakcie przygody natkną się również na przeciwnika grającego niezgodnie z zasadami uczciwej rywalizacji. Niesprawiedliwy uczestnik będzie musiał zostać wyeliminowany z turnieju w trakcie jednego z meczów.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!