Jeśli brakuje wam rogue-lite 2D platformera, to Skul: The Hero Slayer może wam pomóc wypełnić lukę

0

NEOWIZ wspólnie z SouthPAW Games ogłosili, że na początku przyszłego roku zakończy się okres wczesnego dostępu dla Skul: The Hero Slayer na PC. Jednocześnie oznacza to, że gra trafi na konsole w tym na Nintendo Switch. Aktualizacja 1.0 będzie największym patchem, jaki do tej pory trafi do gry, a zawierać będzie: dwa ostatnie rozdziały historii, cutscenki, oraz 50 nowych grywalnych postaci przez nowy system ulepszeń.

Ruiny Zamku Króla Demonów
Rasa ludzka atakująca zamek Króla Demonów nie jest niczym nowym i zdarzała się już niezliczoną ilość razy. Tym, co sprawia, że ten raz będzie inny, jest jednak to, że Poszukiwacze Przygód zdecydowali się połączyć siły z Armią Cesarską i „Bohaterem Caerleonem”, aby poprowadzić pełny atak w nadziei, że raz na zawsze zgładzicie Demony. Zaatakowanie twierdzy Demonów przytłaczającą liczbą się powiodło i całkowicie ją zniszczyć. Wszystkie demony w zamku zostały wzięte do niewoli, z wyjątkiem jednego samotnego szkieletu o imieniu „Skul”.

Przewijana platformówka
„Skul: The Hero Slayer” to platformówka akcji, która oferuje elementy rogue, takie jak stale zmieniające się i wymagające mapy. Utrzymaj skupienie, ponieważ nigdy nie będziesz wiedział, czego się spodziewać.

Mnóstwo czaszek, mnóstwo grywalnych postaci
Skul nie jest zwykłym szkieletem. Oprócz swoich potężnych umiejętności walki może zdobyć nowe i ekscytujące umiejętności w zależności od tego, jaką czaszkę nosi. Użyj do 2 czaszek naraz, z których każda ma swój unikalny zasięg ataku, prędkość i moc. Wybierz kombinacje pasujące do Twojego stylu gry i przełączaj je w ogniu walki, aby rzucić wrogów na kolana. Moc w Twoich rękach!

Poszukiwacze przygód
Ścieżki Skul skrzyżowały go z grupą poszukiwaczy przygód! To potężni wrogowie, którzy polują na Demony dla sportu. Chociaż Skul może być mały, wciąż ma niezłą moc. Więc po prostu poczekaj i zobacz, kto naprawdę jest myśliwym, a kto jest zwierzyną.

Bosses Corrupted by Dark Quartz
Pod koniec każdego rozdziału zmierz się z potężnymi bossami zepsutymi przez Ciemny Kwarc. Pochodzący z bólu i nienawiści do życia, Ciemny Kwarc plami i przejmuje kontrolę nad wszystkim, czego dotknie.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!