Jesienna aktualizacja Animal Crossing: New Horizons ze szczegółami

0

Zapowiedziana jesienna aktualizacja trafi do graczy w następną środę! Przygotujcie się na upiorne nowości, ponieważ Nintendo przygotowało sporo niespodzianek dla fanów. Poniżej możecie przeczytać o wszystkich szczegółach. Następna darmowa aktualizacja trafi do gry dopiero pod koniec listopada.

Czy czujesz wiatr we włosach? Czy liście Twojej wyspy zaczęły już mienić się odcieniami pomarańczy? W grze Animal Crossing: New Horizons nastała jesień, w której żołędzie i szyszki spadają z drzew, czekając, aż zostaną wykorzystane do samodzielnego tworzenia przepisów. Ale to nie wszystko, co na was czeka tej jesieni! 30 września pojawi się bezpłatna aktualizacja, która doda upiorne akcenty adekwatne do sezonu, w tym kostiumy na Halloween, nowe opcje dostosowywania postaci, oraz projekty DIY i uroczystości.

Ponadto konsola Nintendo Switch – Animal Crossing: New Horizons Edition wraca do sklepów; sprawdź szczegóły dostępności u lokalnych sprzedawców. System ubarwiony w pastelowo-zielone i niebieskie kontrolery Joy-Con oraz białą stację dokującą Nintendo Switch z obrazami Toma Nooka, oraz Nooklingsów Timmy’ego i Tommy’ego.

„Dla graczy, którzy jeszcze nie stworzyli swojego raju na wyspie w grze Animal Crossing: New Horizons, teraz jest świetny czas na rozpoczęcie” – powiedział Nick Chavez, starszy wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu Nintendo of America. „Gracze, którzy bawili się na swoich wyspach wiosną i latem, znajdą nowe sposoby na zabawę, gdy doświadczą nowych świątecznych atrakcji, jakie ma do zaoferowania jesień”.

Animal Crossing: New Horizons obsługuje karty amiibo z serii Animal Crossing, które pozwolą m.in. zapraszać postacie do zamieszkania na wyspie, więc w listopadzie karty amiibo z serii Animal Crossing 1-4 powrócą do wybranych sklepów!

Nowości, jakie znajdziecie w aktualizacji z 30 września:

  • Rosnące dynie – zadbaj o swój dom i wyspę na wszystkie niesamowite jesienne sposoby, kupując dynie najpierw przez cały rok w grze od Leifa lub w Nook’s Cranny w październiku. Gdy Twoje dynie wyrosną, można je zebrać i wykorzystać w projektach DIY opartych na dyni.
  • Przygotuj się na Halloween – dynie to dopiero początek uroczystości związanych z Halloween, które nadchodzą na Twoją wyspę. Ponieważ wielki dzień jest tuż za rogiem, możesz wcześniej zacząć zaopatrywać się w cukierki. Znajdź swój styl na Halloween, kupując kostiumy! Na przykład sukienkę maga, w sklepie Able Sisters w październiku. Możesz nawet kupić farbę do ciała i kolorowe soczewki kontaktowe, wymieniając Nook Miles. Będziesz także mógł uczyć się projektów DIY na Halloween od innych mieszkańców. W noc Halloween twoi sąsiedzi będą wprawiać Cię w świąteczny nastrój dzięki własnym kostiumom.
  • Obchody Nocy Halloween – Kiedy noc Halloween nadejdzie 31 października, po godzinie 17:00, sąsiedzi zgromadzą się na placu, który zostanie ozdobiony szeregiem dekoracji. Odwiedzi Cię także tajemniczy gość – Jack, „car Halloween”. Dając Jackowi lizaki i cukierki, otrzymasz upiorne nagrody w grze. Pamiętaj, aby zachować trochę słodyczy dla swoich sąsiadów, w przeciwnym razie możesz zostać ofiarą psikusa! Na szczęście możesz nauczyć się kilku nowych reakcji, aby właściwie wyrazić swój strach.
  • Revisiting Dreams – możliwość zdrzemnięcia się i odwiedzenia innych wysp w snach została wprowadzona tego lata. Teraz możesz łatwo wracać do snów z listy, co jeszcze bardziej ułatwi odwiedzenie niektórych z twoich ulubionych wysp.
  • Aktualizacja aplikacji NookLink – Usługa NookLink w aplikacji na smartfony Nintendo Switch Online również otrzyma aktualizację na początku października. Dzięki aktualizacji będziesz mógł używać swojego inteligentnego urządzenia do przeprowadzania reakcji w grze. Co powiesz na wypróbowanie go przy tej okazji, aby goście wyspy dokładnie wiedzieli, co myślisz o ich psotnych sztuczkach i smakołykach?
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!