It’s over 9000! Dragon Ball Z Extreme Butoden na zachodzie?

7

Australijska Komisja Kwalifikacyjna przyznała kategorię wiekową dla Dragon Ball Z Extreme Butoden! Takie wieści zazwyczaj oznaczają, że dany tytuł zostanie wydany na rynku w którym został sklasyfikowany. Z oficjalnych informacji mamy jedynie potwierdzenie wydania tej bijatyki w świecie smoczych kul w Kraju Kwitnącej Wiśni w te wakacje. Czyżby na E3 mielibyśmy doczekamy się informacji, że Dragon Ball Z Extreme Butoden trafi na zachód?

Dragon Ball Z Extreme Butoden jest bijatyką 2D w słynnym uniwersum. W grze pojawi się setka bohaterów i antybohaterów w których możemy się wcielić, aby przeżywać historię poszczególnych sag w trybie przygodowym czy też toczyć pojedynki solowe lub drużynowe. Tytuł oferuje także tryb mulitplayer. Więc obijanie mord po sieci jest potwierdzone! :)

Japoński trailer Dragon Ball Z Extreme Butoden :

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

7 komentarzy

  1. Vollf
    Vollf (32 komentarzy) w dniu:

    Bardziej interesuje mnie końcówka trailera. Jest tam Super boutoden 2 na snes`a. Ktoś wie coś na ten temat?

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!