Indivisible z DLC na koniec maja

0

Wydane w zeszłym tygodniu na Nintendo Switch Indivisble dostanie nowe rozszerzenie na koniec maja. Premiera nie poszła tak gładko, jak by tego chciał wydawca, ponieważ do eShopu trafiła wcześniejsza wersja gry, nie zawierająca wielu poprawek i opcji. Zawinił system wydania gry w eShopie; gra miała jednak zostać wydana tydzień później niż pierwsza założona data, ale za to z day1 patchem, poprawiającym kilka błędów i dodającym nowe funkcje. Wkrótce wszystko zostanie naprawione za darmo, a jeśli zainteresujemy się DLC, to będziemy musieli za nie zapłacić $7.99.

Wyzwania Razmi składają się z czterdziestu specjalnie spreparowanych poziomów, które przetestują Twoje umiejętności platformowe i bojowe. Udoskonal swoje techniki i naucz się nowych, korzystając z umiejętności Ajna, aby przejść przez każdą przebiegłą konstrukcję. Każdy poziom pozwala na użycie tylko wcześniej wybranych umiejętności, więc musisz połączyć działania w nowy sposób, aby odnieść sukces. A jeśli ci się nie uda? Razmi będzie bardzo zadowolona ze swojego dzieła.

Wyzwania pojawią się w wewnętrznym królestwie Ajna, gdy dotrzesz po raz pierwszy na górę Sumeru (lub jeśli jesteś już dalej). Jeśli grasz od samego początku, wyzwania odblokują się, gdy nauczysz się nowych umiejętności.

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!