Hoopa do odebrania!

3

Choć co miesiąc każdy posiadacz jednej z gier o Pokemonach na konsolę Nintendo 3DS ma szansę zdobyć jednego unikalnego Pokemona, tym razem jest okazja na wyrwanie jeszcze jednego stworka. I to nie byle jakiego – chodzi tu o Hoopę, legendarnego Pokemona z 6 generacji! Hoopa jest na 50 poziomie, ma niepowtarzalną kombinację typów (Psychic/Ghost) oraz unikalny atak: Hyperspace Hole.

Aby pobrać tego Pokemona, musicie w menu głównym jednej z czterech 3DS-owych części serii (Pokemon X, Pokemon Y, Pokemon Omega Ruby lub Pokemon Alpha Sapphire) wybrać opcję Mystery Gift, następnie Receive Gift, a na końcu Get With Code. Kod, który musicie wpisać brzmi: HOOPA2016. Pokemon będzie możliwy do odebrania od dziewczyny pojawiającej się w dowolnym Centrum Pokemon. Macie czas do 30 kwietnia!

PS. dla posiadaczy Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire. Weźcie Hoopę do swojej drużyny i odwiedźcie dowolny z Poke Martów – otrzymacie cenny przedmiot, który pozwoli wam uwolnić pełną moc Pokemona.

PODZIEL SIĘ
Elan

3 komentarze

  1. LeoSoularrow

    Warto jeszcze wspomnieć, że gracz z Hoopą w drużynie może pójść do PokeMartu w OR/AS, aby uzyskać Prison Bottle – przedmiot zmieniający formę Hoopy na Hoopa Unbound.
    (…a ja idę po cichu usunąć ten news ze szkicu mojego artykułu, jednak byłem za wolno :< )

  2. Antari
    Antari (464 komentarzy) w dniu:

    Podoba mi się, że dajecie newsy związane z dystrybucją nowych Poków. Jak dla mnie świetny patent z takim DLC co miesiąc, mogliby to uczynić tradycją w Sun/Moon, choć pewnie do tego czasu wyjdą już wszystkie Poki Legendy albo te z ukrytymi zdolnościami.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!