HarmoKnight już wkrótce i u nas!

2

Kolejna gorąca wiadomość prosto z Twittera europejskiego oddziału Nintendo!

HarmoKnight, rytmiczny platformer tworzony przez Game Freak (studio, które zasłynęło z serii Pokemon), w którym pomagamy chłopcu imieniem Tempo przywrócić porządek w krainie o nazwie Melodia poprzez pokonywanie przeciwników w rytm wygrywanych melodii, będzie miało swoją europejską premierę jeszcze w tym miesiącu!

Gra zadebiutuje w naszym e-shopie już 28 marca, a Nintendo of Europe obiecało, że tydzień przed premierą dostaniemy do użytku demo gry.

 

Poniżej urywki gameplay’u z japońskiej wersji:

PODZIEL SIĘ
trela_karo

Wydaje za dużo na gry i uwielbia mmorpgi ale łatwo się od nich uzależnia. Panicznie boi się psów, pszczół i pająków. Kocha Morrowinda wręcz obsesyjnie (nie zaczynajcie tematu jeśli cenicie zdrowie psychiczne). Trochę cynik i leń. Lubi horrory i ma Syndrom Zapętlenia Jednego Utworu. "Jeżeli działa to nie poprawiaj". Ma też swoje Waifu (nawet dwa) i będzie ich bronić.

2 komentarze

  1. Vasquo (33 komentarzy) w dniu:

    Pozwoliłem sobie dorzucić filmik z gry. Generalnie dostępnych jest już kilka filmików, jak ktoś jest zainteresowany może sobie obadać. Z tego co wiem demko dostępne jest już w US&A, ale jeszcze nie widziałem żadnego filmiku z tej wersji. Swoją drogą gra troszkę przypomina mi Maestro! Jump in Music. Szału nie ma ale za rozsądną cenę można będzie obadać :)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!