Gunlancy i Insect Glaive’a na pewno nie zabraknie w Monster Hunter Rise

0

Taaak, dzisiaj kończę zabawę w tłumaczenie nazw tego dziwnego oręża na nasz ojczysty język, więc poniżej możecie przeczytać i pooglądać zapowiedzi Gunlance i Insect Glaive. Wcześniejsze zapowiedzi innych broni znajdziecie [tutaj], [tutaj], [tutaj] i [tutaj].

Gunlance

Niezachwiana, wybuchowa artyleria. Gunlance łączy nieprzeniknioną obronę z balistyką o dużej mocy. Zmieszaj swoją ofiarę za pomocą szeregu bombardowań i zadaj ogromne obrażenia dzięki charakterystycznemu atakowi Wyvern’s Fire.
„Guard Edge” to umiejętność, która przyjmuje nadchodzące ataki i przywraca ostrość twojej broni, przygotowując ją do odwetu.

Insect Glaive

As walki powietrznej. Insect Glaive doskonale sprawdza się w taktyce polowań w powietrzu dzięki połączeniu zwinnej laski i Kinsecta, który pochłania esencje z potworów, zamieniając je we wzmocnienia.
„Recall Kinsect” to atak, który przywołuje twojego Kinsecta podczas uniku. Po powrocie wykona on wirujące ataki, które rozproszą regenerujące ekstrakty, lecząc łowcę i odnawiając całą jego wytrzymałość.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!