DEMO

Zero Escape: Virtue’s Last Reward

Rok:
Gatunek:
Wydawca: ,
Premiera: 23 listopada 2012
Dystrybucja: ,
Ocena Metacritic: 88/100
Cena w eShop: 108 zł

PODZIEL SIĘ

5 komentarzy

 1. shineek (23 komentarzy) w dniu:

  Poprzednik 999 był, ale jak nie lubię jednak gier które zakładają, że muszę najpierw zobaczyć wszystkie negatywne zakończenia by zobaczyć te dobre. Bo w ten sposób gra od samego początku jest przewidywalna i nudna, bo skoro i tak nikt nie przeżyje to po cholerę w to grać. Niestety nie wiem jak jest w tej części bo ponoć zakończeń jest ponad 20, więc mam nadzieję, że tym razem twórcy nie założyli, że wszyscy gracze będą tak głupi, aby nie przeżyć za pierwszym razem każąc nam obejrzeć najpierw wszystkie negatywne zakończenia.

 2. szymbar (122 komentarzy) w dniu:

  „czy ta gra na serio jest taka dobra ?”
  Genialna :D Geeeniaaaalna!
  „Poprzednik 999 był, ale jak nie lubię jednak gier które zakładają, że muszę najpierw zobaczyć wszystkie negatywne zakończenia by zobaczyć te dobre. Bo w ten sposób gra od samego początku jest przewidywalna i nudna, bo skoro i tak nikt nie przeżyje to po cholerę w to grać. Niestety nie wiem jak jest w tej części bo ponoć zakończeń jest ponad 20, więc mam nadzieję, że tym razem twórcy nie założyli, że wszyscy gracze będą tak głupi, aby nie przeżyć za pierwszym razem każąc nam obejrzeć najpierw wszystkie negatywne zakończenia.”
  Oczywiście, że nie trzeba, wystarczy tylko te najważniejsze kilka, które wcale nie są złe. ;)

 3. shiki
  shiki (38 komentarzy) w dniu:

  Najlepiej wydane 40 zeta ;) Brakuje mi takich tytułów na 3dsa z podobną psychodeliczną atmosferą. Dobrze, że jest jeszcze seria Devil Survivor i jej odnogi. Kontynuacji dosłownie nie mogę się doczekać, chciałabym jeszcze dopaść gdzieś 999.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!