Gry zapowiedziane między 8 a 14 marca

0

Zapowiedzi gier i dat premier

A Musical Story

„A Musical Story” to gra rytmiczna osadzona na tle lat 70. Poznaj wspomnienia Gabriela, młodego mężczyzny próbującego pogodzić się ze swoją sytuacją poprzez podróż przez jego muzyczną pamięć.

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Gra rytmiczno/przygodowa
Deweloper: Glee-Cheese Studio
Wydawca: Digerati

BallisticNG

Szybuj po futurystycznych trasach z zawrotną prędkością i eliminuj tych, którzy staną ci na drodze. BallisticNG to pełna akcji wyścigówka antygrawitacyjna i najlepsza piaskownica modowania AG, opracowana jako list miłosny do oryginalnej trylogii Wipeout z dopasowaną autentyczną fizyką.

Data Premiery:
Gatunek: Wyścigi antygrawitacyjne
Deweloper: Neognosis
Wydawca: Neognosis

Beyond a Steel Sky

Od wielokrotnie nagradzanego Revolution nadchodzi „Beyond a Steel Sky”, przełomowy thriller przygodowy 3D, osadzony w przyszłości opartej na sztucznej inteligencji. Obalaj świat, hakuj systemy i rozwiązuj mroczne spiski, aby odkryć niszczycielską prawdę.

Data Premiery: Q3 2021
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: Revolution Software
Wydawca: Microids

Caravan Stories

Wejdź do rozległego, otwartego świata Iyarr, w którym przygoda czeka na każdym kroku. Wybierz jedną z sześciu grywalnych ras, z których każda ma własną fabułę. Zbuduj drużynę, oswajając potwory i zaprzyjaźniając się z postaciami niebędącymi graczami. Można zrekrutować prawie 300 sprzymierzeńców w trybach pvp i pve.

Data Premiery: 18 marca 2021 (Japonia)
Gatunek: RPG
Deweloper: Aiming
Wydawca: Aiming

Chasing Static

Krótka opowieść z gatunku horroru psychologicznego. Eksploruj dziewiczą dzicz wiejskiej Walii, odkrywając zapomniane pozostałości tajemniczego obiektu i odkryj prawdę o zaginionych mieszkańcach Ogniska.

Data Premiery: Q3 2021
Gatunek: Horror
Deweloper: Headware Games
Wydawca: Ratalaika Games

Chenso Club

Uwaga, kosmici! Zabici pozostawiają po sobie siłę życiową, która ożywia przedmioty nieożywione. Tylko Klub Chenso może ich powstrzymać w tej rozbijającej piły łańcuchowej, przewijanej w bok bijatyce z platformowymi elementami roguelike.

Data Premiery: jesień 2021
Gatunek: Brawler
Deweloper: Pixadome
Wydawca: Aurora Punks

DARQ: Complete Edition

Głównym bohaterem DARQ jest Lloyd – chłopiec, który uświadamia sobie, że znajduje się we śnie. Niestety ten szybko zmienia się w prawdziwy koszmar i wszelkie próby przebudzenia kończą się niepowodzeniem.

Data Premiery: 18 marca 2021
Gatunek: Horror
Deweloper: Unfold Games
Wydawca: Feardemic

Dungeon & Gravestone

Śmierć i zmartwychwstanie, śmierć i zmartwychwstanie. Istnieje świat pełen żalu i smutku, w którym tylko koniec życia jest pewny. Na tym świecie istnieje miasto, w którym ludzie uważają zagładę za coś oczywistego, a to miasto jest tak ponure, jak pusta skorupa. Kim jestem? Ja po prostu wchodzę do lochu przede mną.

Data Premiery: 23 kwietnia 2021
Gatunek: Roguelike RPG
Deweloper: Wonderland Kazakiri
Wydawca: Wonderland Kazakiri

Godstrike

Wieki po tym, jak boska moc podzieliła się między siedem tajemniczych masek, zapanował chaos. Teraz zamieszkując statki zwane Heroldami, te siedem istot spędza wieczność, walcząc ze sobą, gdy świat wokół nich ulega rozpadowi. To znaczy wszyscy oprócz jednego. Talaal, zapomniana siódma maska, i jej nowa Heraldczyni Yissia stoją samotnie. Tylko razem mogą powstrzymać apokaliptyczną wojnę swojego rodzeństwa.

Data Premiery: 15 kwietnia 2021
Gatunek: Twin-stick shooter
Deweloper: OverPowered Team
Wydawca: Freedom Games

Just Die Already

Just Die Already to przygotowana przez twórców Goat Simulator gra z otwartym światem, w której starsi ludzie sieją spustoszenie. Jak przeżyjesz w świecie, który chce Twojej śmierci?

Data Premiery: TBA
Gatunek: Sandbox
Deweloper: DoubleMoose
Wydawca: Curve Digital

Ken ga Kimi

We wczesnych stadiach okresu Edo Kayo mieszkała ze swoim ojcem w restauracji z jedzeniem i herbatą. Pewnego dnia księżna Sunpu Castellan poprosiła ją o dziwną przysługę. Ponieważ dzielą się swoimi obrazami, poproszono ją, aby zajęła swoje miejsce na promenadzie małżeńskiej.

Data Premiery: 24 czerwca 2021
Gatunek: Wizualna nowela Otome
Deweloper: Rejet
Wydawca: Rejet

Livestream: Escape from Hotel Izanami

Livestream: Escape from Hotel Izanami śledzi losy trzech streamerek uwięzionych w hotelu, które muszą uciec przed uzbrojoną w maczetę postacią w kostiumie. Zadaniem gracza będzie poinstruowanie dziewczyn tak, aby uniknęły niebezpieczeństwa.

Data Premiery: 15 kwietnia 2021
Gatunek: Horror
Deweloper: Qureate
Wydawca: Qureate

Lost Words: Beyond the Page

Porozumiewaj się ze słowami zapisanymi w dzienniku młodej dziewczyny, rozwiązuj pomysłowe zagadki logiczne, próbuj swoich sił w wyjątkowych sekwencjach platformowych oraz odkrywaj emocjonalną historię tętniącego życiem świata Estorii.

Data Premiery: 6 kwietnia 2021
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: Sketchbook Games
Wydawca: Modus Games

MazM: The Phantom of the Opera

Dziesięciolecia po sprawie „Upiór w operze”, która wstrząsnęła paryską operą, detektyw ponownie odwiedza miejsce zbrodni, aby odkryć prawdę o Upiorze. Dowiedz się, jaki sekret kryje się w operze, zbierając przypisy i badając postacie! „On” jest wszędzie. „On” widzi wszystko. „On” cię obserwuje. Zobacz szokujące wydarzenie dotyczące płomiennej miłości i nienawiści.

Data Premiery: 25 marca 2021
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: Growing Seeds
Wydawca: CFK

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Historia będzie opierać na Razewing Ratha, którego przyjdzie nam „wytresować”. Powróci także towarzysz bohatera z poprzedniej części — Navirou, który wspólnie z Eną postara się odkryć tajemnice czarnoskrzydłego potwora.

Data Premiery: 9 lipca 2021
Gatunek: RPG
Deweloper: CAPCOM
Wydawca: CAPCOM

Murder Mystery Machine

W grze Murder Mystery Machine dołączasz do DCA — District Crime Agency. Twoja misja polega na pomocy w rozwiązywaniu wielu spraw detektywom: młodej rekrutce — Cassandrze Clarke i doświadczonemu inspektorowi — Nate’owi Houstonowi. Wszystko zaczyna się, gdy polityk Frank Daniels zostaje znaleziony martwy podczas czegoś, co wygląda na włamanie. Nasi dwaj bohaterowie wkrótce zostaną uwikłani w serię złożonych i powiązanych ze sobą przestępstw. Czy podejmiesz wyzwanie i odkryjesz prawdę?

Data Premiery: 2021
Gatunek: Przygodówka detektywistyczna
Deweloper: Blazing Griffin
Wydawca: Microids

Scandal In The Spotlight

Revance, to najlepszy, długo działający boysband. Pewnej nocy bierzesz udział w ich imprezie po koncercie i otrzymujesz tajemnicze zaproszenie od chłopaków z zespołu! Ich autor tekstów zaginął i chcą, abyś go zastąpił. Rozpoczynasz nowe życie z tymi piosenkarzami… i zaczynasz oszukiwać miliony fanów.

Data Premiery: 25 marca 2021
Gatunek: Wizualna nowela Otome
Deweloper: Voltage
Wydawca: Voltage

Super Impossible Road

Duchowa kontynuacja wielokrotnie nagradzanego Impossible Road powraca i jest bardziej zaciekła niż kiedykolwiek, dzięki zupełnie nowym trybom, szalonej grze online i wielu innym funkcjom.

Data Premiery: 2021
Gatunek: Wyścigi Zręcznościowe
Deweloper: Wonderful Lasers
Wydawca: Rogue Games

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ponownie jednoczy Leonarda, Michała Anioła, Donatello i Raphaela w pięknie zrealizowanej bijatyce.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Beat ’em up
Deweloper: Tribute Games
Wydawca: Dotemu

The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos

Wkrocz do zwariowanego, heroicznego uniwersum fantasy Dungeon of Naheulbeuk. Poprowadź zespół nieprawdopodobnych i niezdarnych bohaterów w epickiej i wymagającej taktycznej grze RPG. Przeżyj przygodę pełną humoru, niespodzianek i głupich spotkań.

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Taktyczny RPG
Deweloper: Artefacts Studio
Wydawca: Dear Villagers

The Magnificent Trufflepigs

Rozgrywka łączy wyluzowaną eksplorację i wykrywanie metalu z silną narracją międzyludzką, a wszystko to w pięknej angielskiej scenerii. The Magnificent Trufflepigs to gra o próbie znalezienia czegoś, a ton, jaki nadaje, przypomina typowe angielskie lato: przeważnie przyjemne, ale z burzliwymi momentami, które grożą zrujnowaniem wszystkiego.

Data Premiery: wczesne lato 2021
Gatunek: Pierwszoosobowe wykrywanie metali
Deweloper: Thunkd
Wydawca: AMC Games

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Graj jako urocza, ale kłopotliwa rzepa. Unikaj płacenia podatków, rozwiązuj roślinne łamigłówki, zbieraj plony i walcz z ogromnymi bestiami w podróży, aby zburzyć skorumpowany rząd warzyw!

Data Premiery: kwiecień 2021
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: Snoozy Kazoo
Wydawca: Graffiti Games

Typing Quest

Graj i ucz się dzięki pierwszej grze do pisania na Switch! Zgodnie z nowymi wytycznymi edukacyjnymi w Japonii programowanie stało się przedmiotem obowiązkowym w szkole podstawowej od 2020 roku.

Data Premiery: 22 kwietnia 2021 (Japonia)
Gatunek: Gra edukacyjna
Deweloper: SENA Networks
Wydawca: SENA Networks

Vaporum: Lockdown

Vaporum: Lockdown opowiada historię Ellie Teller – badaczki uwikłanej w tajemniczy projekt realizowany na samym środku oceanu. W wyniku tragicznych wydarzeń Ellie zmuszona jest walczyć o przetrwanie oraz znaleźć drogę ucieczki z wieży Arx Vaporum.

Data Premiery: 22 marca 2021
Gatunek: RPG
Deweloper: Fatbot Games
Wydawca: Fatbot Games

Wave Break

Kickflipy podczas rzeźbienia w chłodnych wodach w Wave Break, pierwszej na świecie grze o deskorolce. Rób chore kombinacje trików i strzelaj do przeciwników w świecie inspirowanym Miami Vice z lat 80., z dziwacznymi postaciami, trybem wieloosobowym online i świeżą ścieżką dźwiękową synthwave.

Data Premiery: późna wiosna 2021
Gatunek: Jazda na deskorolce
Deweloper: Funktronic Labs
Wydawca: Funktronic Labs

Nowe informacje i aktualizacje

 • Dragon Ball FighterZ – 12 marca do gry trafił Gogeta (SSJ4), a posiadacze FighterZ Pass 3 zagrali dwa dni wcześniej.
 • Samurai Warriors 5 – Tadakatsu Honda, Toshiie Maeda, Nagamasa Azai i Oichi będą grywalnymi postaciami w grze, a twórcy podzielili się nowymi informacjami o historii i systemie. 24 marca odbędzie się drugi oficjalny stream prezentujący grę.
 • Paradigm Paradox – Gra otrzymała zwiastun premierowy.
 • Maglam Lord – Wydawca D3 Publisher wspólnie z deweloperem Felistella zaprezentowali trzeci główny trailer dla gry oraz dla Satiusa.
 • The Wicked King and the Noble Hero – Nippon Ichi Software przedstawiło towarzyszy, którzy wyruszą z nami w drogę. W trakcie 57 livestreamu Yurutto Nippon Ichi pokazano fragmenty rozgrywki.
 • The Caligula Effect 2 – W tym tygodniu opublikowano dwa kolejne trailery muzyczne dla MU-kuna i #QP.
 • Phantasy Star Online 2: New Genesis Prologue 2 – 18 marca o 13:00 SEGA przeprowadzi kolejny livestream poświęcony grze.
 • Monster Hunter Rise – Capcom zaprezentował nową rozgrywkę z Monster Hunter Rise, trailery, oraz zorganizował sesję Q&A z dyrektorem.
 • Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed – Do sieci trafiły trailery poświęcone Jun Anekouji, Rei Anekouji i Yuu Abeno.
 • Gloria Union: Twin Fates in Blue Ocean FHD – Sting wypuściło do neta trailer z okazji debiutu gry.
 • Ai Kiss 2 – Do japońskiego eShopu trafiło demo gry.
 • Little Witch Nobeta – W nowym trailerze zaprezentowano postępy prac nad grą.
 • Metal Max: Wild West – Metal Max Xeno: Reborn 2 zmieniło nazwę na Metal Max: Wild West.
 • SkateBIRD – Glass Bottom Games wydało trailer przedstawiający nową miejscówkę do jazdy.
 • Klang 2 – Trailer poglądowy przedstawi nam nieco bliżej grę.
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!