Gry zapowiedziane między 8 a 14 lutego

0

Ostatni tydzień nie dostarczył nam szalonych niespodzianek, ale zapowiedziano kilka solidnych gierek. Jeśli jesteście abonentami Nintendo Switch Online, to wkrótce będziecie mogli zagrać w 4 „nowe” gry (więcej przeczytacie o tym [tutaj]).

Zapowiedzi gier i dat premier

#DRIVE

Rozgrywka jest dosyć prosta, gracz wybiera auto, jakim chce jechać, miejscówkę i rusza w podróż przez pustynie, zaśnieżone drogi, czy też na powierzchni Marsa. Podczas trasy gracz musi pamiętać tylko o jednym – nie może uszkodzić samochodu, ponieważ zakończyłoby to podróż.

Data Premiery: 16 lutego 2021
Gatunek: Samochodówka
Deweloper: Pixel Perfect Dude
Wydawca: PM Studios

#SinucaAttack

Sprytnie wykonana niezależna łamigłówka platformowa #SinucaAttack pojawia się na konsoli, oferując swoje unikalne połączenie fizyki piłki bilardowej i platformówki 2D nowym graczom na całym świecie. Wybierz swoją postać, dostosuj swój kij i wskocz do serii szybkich zagadek ucieczki z pokoju, w których kule bilardowe są Twoją najlepszą bronią.

Data Premiery: 10 lutego 2021
Gatunek: Platformówka
Deweloper: eastasiasoft
Wydawca: eastasiasoft

Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed

Wybierz się w podróż do początków serii, która ściągnie z ciebie więcej niż tylko skarpetki! W Podróży Akiby gracze wystawiają wampiryczne stworzenia zwane Duszami Cienia na zabójcze światło słoneczne, uwalniając je od ubrań. Teraz w pełni zremasterowana wersja oryginalnego „Strip Action RPG” po raz pierwszy pojawi się na Zachodzie.

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: RPG
Deweloper: Acquire
Wydawca: XSEED Games

Base One

Base One to kosmiczna gra budowlana, w której przejmujesz kontrolę nad siecią stacji kosmicznych i dbasz o zadania oraz zdrowie ich załóg. Zarządzaj zasobami i obroną, stawiając czoła całemu wachlarzowi zagrożeń panujących w Systemie Hope!

Data Premiery: Q2 2021
Gatunek: Symulator
Deweloper: PixFroze
Wydawca: Blowfish Studios

Bishoujo Battle Cyber Panic!

Zainspirowany niegrzecznymi grami arcade z zaplecza Japonii z lat 90., Bishoujo Battle Cyber Panic! oferuje natychmiastową satysfakcję z podgatunku, który jest zarówno łatwy do nauczenia, jak i przyjemny do opanowania. Rozpocznij każdy pełen akcji etap z sylwetką dziewczyny za polem gry i unikaj wrogów, rysując linie, które odcinają się po połączeniu, metodycznie odsłaniając obraz pod spodem.

Data Premiery: 11 marca
Gatunek: Gra logiczna
Deweloper: eastasiasoft, ZOO Corporation
Wydawca: eastasiasoft

Blood Bowl III

Turowa gra strategiczna inspirowana futbolem amerykańskim w fantastycznym świecie Warhammera, w której elfy, ludzie, orki i inne stworzenia walczą o piłkę za pomocą szarży, kopnięć, ciosów i broni o różnym stopniu śmiertelności (i legalności przez sędziego).

Data Premiery: sierpień 2021
Gatunek: Strategia
Deweloper: Cyanide
Wydawca: Nacon

Buildings Have Feelings Too!

Wyobraź sobie miasto, w którym budynki mogą chodzić i rozmawiać ze sobą. Każdy ma swoje aspiracje, nadzieje i lęki. Przez większość czasu starają się po prostu dogadać ze sobą i przetrwać dzień. Rozwiń swoje miasto w tętniącą życiem metropolię z szeregiem sklepów, biur, obiektów rozrywkowych i udogodnień, aby pomóc swoim budynkom rozwijać się; lub ryzykować, że zostaną zburzone na zawsze.

Data Premiery: marzec 2021
Gatunek: Strategia
Deweloper: Blackstaff Games
Wydawca: Merge Games

Castle Kong

To, co sprawia, że złoty wiek gier arcade jest tak zabawny, to prosta koncepcja: 1 moneta (co oznacza brak ponownych uruchomień ani dodatkowych żyć. Nie ma żadnych rzeczywistych ani wirtualnych monet w wersji gry na Nintendo Switch ™), 3 życia. Graj, aż umrzesz lub trafisz na ekran końcowy i ustalisz wysoki wynik. I o to właśnie chodzi w Castle Kong. Podobnie jak gra, na której się opiera, CK będzie bezwzględną, czterostopniową, 22-poziomową zabawą! Wcielasz się w PauperBoya, młodego dzieciaka, który wyrusza na ratunek PrincessGirl przed złymi szponami BaronMana.

Data Premiery: 25 lutego 2021
Gatunek: Zręcznościówka
Deweloper: Drowning Monkeys
Wydawca: Drowning Monkeys

Cathedral

Przejdź przez ponad 600 pokoi i odkryj sekrety swojej przeszłości, znajdując pięć kul żywiołów. Cathedral oferuje rozległy świat przeznaczony do odkrywania!

Data Premiery: 18 lutego 2021
Gatunek: Metroidvania
Deweloper: Decemberborn
Wydawca: Elden Pixels

Cave Bad

Podnieś swój kilof i mnóstwo bomb, wyruszając do zdradliwych lochów w pikselowym 8-bitowym stylu! Osadzona w tym samym wszechświecie, co Pity Pit, Cave Bad widzi, jak krasnolud Oratio powraca, aby eksplorować pełną akcji krainę, tym razem zajmując się demonami z perspektywy odgórnej i wykorzystując wszystkie dostępne mu narzędzia przeciwko domownikom podziemia.

Data Premiery: 3 marca 2021
Gatunek: Zręcznościówka
Deweloper: eastasiasoft, Panda Indie Studio
Wydawca: eastasiasoft

Crash Bandicoot™ 4: It’s About Time

It’s About Time – to nowa, niesamowita gra z serii Crash Bandicoot ™! Rozbij się na cztery strony, aby przeżyć przygodę ze swoimi ulubionymi torbaczami. Neo Cortex i N. Tropy powracają i ponownie rozpoczynają totalny atak nie tylko na ten wszechświat, ale na cały multiwers! Crash i Coco są tutaj, aby uratować sytuację, łącząc cztery Maski Kwantowe i naginając reguły rzeczywistości.

Data Premiery: 12 marca 2021
Gatunek: Platformówka 3D
Deweloper: Toys for Bob
Wydawca: Activision

DOTORI

Wiewiórka Rico wiodła spokojne życie, zbierając żołędzie. To był kolejny spokojny dzień podczas pracy ze swoją siostrą Lottie, dopóki sowa nie pojawiła się znikąd i nie porwała jego siostry! Teraz Rico musi wyruszyć w niebezpieczną podróż, aby uratować Lottie!

Data Premiery: 25 lutego 2021
Gatunek: Przygodówka 2.5D
Deweloper: indev-studio
Wydawca: CFK

Dragon Star Varnir

Walcz w trzypoziomowych bitwach, pożeraj wrogów i dostosuj swoje postacie w tej epickiej grze RPG, w której celem gracza jest przerwanie klątwy smoka!

Data Premiery: wiosna 2021 (Japonia)
Gatunek: JRPG
Deweloper: Idea Factory, Compile Heart
Wydawca: Compile Heart

Paperball Deluxe

Czas się ruszać! Poruszaj się po trudnych przejściach, wykonuj szalone akrobacje i przygotuj się na dużo powtórek! Graj ostrożnie lub zaryzykuj wszystko, aby uzyskać najszybszy czas – graj w dowolny sposób na ponad 150 unikalnych etapach.

Data Premiery: 25 marca 2021
Gatunek: Zręcznościówka
Deweloper: Cliax Games
Wydawca: Cliax Games

Retrace: Memories of Death

Kiedy wycieczka z duchami idzie okropnie źle, Freya i jej przyjaciele trafiają do dziwnego i bezlitosnego alternatywnego świata, który pragnie ich śmierci. Wciel się w rolę Freyi, która szuka wyjścia i odkrywa możliwość cofnięcia czasu, co daje jej szansę na przetestowanie nowych ścieżek i podjęcie różnych decyzji w celu przetrwania.

Data Premiery: 24 lutego 2021
Gatunek: RPG
Deweloper: eastasiasoft, Spider Lily Studios
Wydawca: eastasiasoft

RICO London

RICO London to wybuchowa strzelanka kooperacyjna o niszczeniu gangów, pełna wyzwań i wybuchów. Przedzieraj się przez wieżowce z gangsterami z East End w pojedynkę lub z partnerem. Przebijaj się przez drzwi, unikaj pocisków, wciel broń poległych do swojego osobistego arsenału i zrób wszystko, aby dostać się na szczyt.

Data Premiery: czerwiec 2021
Gatunek: FPS
Deweloper: Ground Shatter
Wydawca: Numskull Games

Skate City

Uchwyć serce i duszę ulicznego skateboardingu, nadając mu swój własny styl. Pracuj nad swoim flowem i udoskonalaj umiejętności, opanowując setki kombinacji trików za pomocą intuicyjnych, łatwych w obsłudze kontrolerów.

Data Premiery: wkrótce
Gatunek: Sportowa
Deweloper: Agens, Room8
Wydawca: Snowman

Solomon Program

Darmowa gra od Konami już wkrótce zadebiutuje na Nintendo Switch. Solomon Program stawia na strategiczne pojedynki pomiędzy potworami. Zadaniem gracza będzie przygotowanie odpowiedniej taktyki i rozwój naszych potworów za pomocą technologii, która znajdziemy po walkach.

Data Premiery: 25 lutego 2021 (Japonia)
Gatunek: Bitwy potworów
Deweloper: Konami
Wydawca: Konami

Steven Universe: Unleash the Light

Graj jako ulubione postacie ze Steven Universe, w tym Steven, Granat, Perła, Ametyst, Lapis Lazuli, Bizmut i Perydot! Wybierz klejnoty, które chcesz w drużynie, odblokuj nowe niesamowite umiejętności i wyposaż alternatywne kostiumy. Dodatkowo zmień formację w bitwie, aby zyskać przewagę.

Data Premiery: 19 lutego 2021
Gatunek: RPG
Deweloper: Grumpyface Studios
Wydawca: Cartoon Network Games

Synergia

Rozświetlony neonami dystopijny krajobraz miejski staje się sceną ekscytującej przygody i głębokiego romansu z jurijami w tej wizualnej powieści o tematyce cyberpunkowej. Złożone osobowości i doświadczenia ponad 20 postaci przeplatają się na wielu ścieżkach i możliwych zakończeniach. Twoje wybory mają znaczenie nie tylko dla Ciebie, ale dla wszystkich, z którymi trudno ci się połączyć.

Data Premiery: 18 marca 2021
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: Radi Art, Top Hat Studios
Wydawca: eastasiasoft

Touhou Hyouibana: Antinomy Of Common

Touhou Hyouibana: Antinomy Of Common Flowers to 15.5 oficjalna odsłona serii Touhou Project. Jest to bijatyka, w której na przeciw siebie stoją pary wojowników. Poza trybem fabularnym, który może być używany jako oficjalny materiał do zapoznania się z Touhou Project, gra oferuje również tryby lokalne i online, tryb treningowy i powtórki oraz galerię muzyczną.

Data Premiery: wiosna 2021 (Japonia)
Gatunek: Bijatyka
Deweloper: Twilight Frontier, Team Shanghai Alice
Wydawca: Phoenixx

VED

Oparta na fabule gra RPG z unikalnym turowym systemem walki i elementami roguelite. Eksploruj tajemnicze wyspy, pokonuj potwory, opanuj magię Ved!

Data Premiery: 2022
Gatunek: RPG
Deweloper: Karaclan
Wydawca: 1C Entertainment

Void Gore

Twórcy Project Starship przedstawiają nową, koszmarną zręcznościową strzelankę. Void Gore wciela cię jako asa pilota schodzącego przez poziomy piekła i wzbogacającego się w tym procesie. Zarabiaj monety, pokonując nadprzyrodzone horrory w szybkim, pionowym stylu przewijania, a następnie wydawaj je na ulepszenia, aby utrzymać się przy życiu i udowodnić swoje umiejętności w rankingach online!

Data Premiery: 17 lutego 2021
Gatunek: Shoot ’em up
Deweloper: eastasiasoft, Panda Indie Studio
Wydawca: eastasiasoft

Nowe informacje i aktualizacje

Opóźnienia

  • King of Seas – Królami mórz zostaniemy nie w lutym, a dopiero w maju.
  • Death Crown – Mimo że gra miała zadebiutować w tym tygodniu, to wyjdzie dopiero w marcu.
  • King’s Bounty II – Zapomnijcie o marcowej premierze i uzbrójcie się w cierpliwość, aż do sierpnia.
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!