Gry zapowiedziane między 22 a 28 marca

0

Zapowiedzi gier i dat premier

A Long Way Down

Zbierz drużynę i użyj swoich kart, aby przetrwać, walczyć i torować sobie drogę przez mroczny labirynt pełen przerażających potworów, zaaranżowany przez złego geniusza. Twoje wybory doprowadzą Cię do ostatecznego osądu. A Long Way Down to połączenie RPG z grą polegającą na budowaniu talii. Wciel się w Sama i spróbuj uciec z labiryntu, w którym panuje podstępny i genialny władca. Niech Twoje wspomnienia i Twoje wybory Cię prowadzą… tylko nie poddaj się ciemności.

Data Premiery: 1 kiwetnia 2021
Gatunek: Rougelite
Deweloper: Seenapsis Studio
Wydawca: Forever Entertainment S.A.

Andro Dunos II

Andro Dunos to zręcznościowa gra typu side scrolling z kategorii shoot’em up. Opracowany przez Visco i rozprowadzony w 1992 roku przez SNK na Neo Geo MVS i Neo Geo AES. Kontynuacja słynnej strzelanki pojawi się dzięki PixelHeart, więc nadszedł czas, aby wydobyć z Andro Dunos II swój stary dobry myśliwiec kosmiczny.

Data Premiery: 2021 (Switch oraz 3DS)
Gatunek: Shoot ’em up
Deweloperzy: PixelHeart, Picorinne Soft
Wydawca: PixelHeart

Aria Chronicle

Losowe lochy, strategiczne bitwy, zróżnicowane czynniki, unikalne postacie — ARIA CHRONICLE oferuje niezrównane wrażenia z gry. Księżniczka Aria z Królestwa Tamagerii odwiedza małą wiejską wioskę Latebra podczas swojej Pielgrzymki Rytuału Sukcesji. To tutaj księżniczka Aria zostaje wciągnięta w walkę z tajemniczą organizacją znaną jako „Kult”, która pozwoli jej odkryć szokującą prawdę ukrytą w głębinach.

Data Premiery: 8 lipca 2021
Gatunek: sRPG
Deweloper: Studio N9
Wydawca: Crest

Asterix & Obelix: Slap Them All!

Asterix i Obelix wracają w zupełnie nowej przygodzie pełnej klapsów! Graj jako Asterix i Obelix i ciesz się najbardziej kultowymi krajobrazami sagi, walcząc z setkami wrogów w grze Beat Them Up wypełnionej akcją i mnóstwem klapsów!

Data Premiery: jesień 2021
Gatunek: Beat ’em up
Deweloper: Mr. Nutz Studio
Wydawca: Microids

Astria Ascending

Odkryj ogromny świat stojący na krawędzi chaosu w tej dojrzałej, emocjonalnej grze JRPG. Poznaj spektakularną historię z satysfakcjonującą walką turową i ogromnymi możliwościami personalizacji oraz wspaniałą, ręcznie rysowaną grafiką.

Data Premiery: 2021
Gatunek: jRPG
Deweloper: Artisan Studios
Wydawca: Dear Villagers

Ayo the Clown

Grasz jako Ayo, niezbyt przeciętny klaun, w poszukiwaniu swojego najlepszego przyjaciela i ukochanego psa, który zniknął w tajemniczy sposób. Co się stało z Bo? Czy kiedykolwiek znowu będą żonglować razem w parku?

Data Premiery: wiosna 2021
Gatunek: Platformówka
Deweloper: Cloud M1
Wydawca: Cloud M1

Blue Reflection: Second Light

Koei Tecmo potwierdziło, że wyda Blue Reflection Tie jako Blue Reflection: Second Light na zachodzie. Gra dołączy do nadchodzącego anime Blue Reflection Ray jako jeden z trzech nowych projektów Blue Reflection po wydaniu oryginalnej gry w 2017 roku.

Data Premiery: TBA
Gatunek: ?
Deweloper: Koei Tecmo
Wydawca: Koei Tecmo

Bustafellows

Przyjedź do New Sieg, pięknego fikcyjnego miasta! W tej romantycznej przygodzie wciel się w postać silnej, inteligentnej i utalentowanej dziennikarki. Odegraj rolę młodej kobiety, która potrafi na bardzo krótki czas przeskoczyć w przeszłość w ciałach innych, których używa do zbierania danych i pomagania ludziom. Po tym, jak była świadkiem zabójstwa nieuczciwego prawnika — cofa się w czasie, próbując go uratować. Do ciebie należy decyzja, jak go uratować!

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Wizualna Nowela Otome
Deweloper: Extend
Wydawca: PQube

eBaseball Professional Baseball Spirits 2021: Grand Slam

eBaseball Professional Baseball Spirits 2021: Grand Slam zawiera najnowsze dane graczy na sezon baseballowy 2021. Nowi gracze, nowi obcokrajowcy i gracze transferowi mienią się w realistycznej grafice, która wiernie odwzorowuje ich ekspresję, formę, ruchy.

Data Premiery: 8 lipca 2021 (Japonia)
Gatunek: Symulator Baseballu
Deweloper: Konami
Wydawca: Konami

Embr

Dołączcie do Embr – istnej rewolucji w sektorze pożarowym – i przywdziejcie mundur strażaków Embr Respondr™! Stawcie czoła płomieniom, ratujcie życie i wspinajcie się po szczeblach kariery… ciesząc się elastycznymi godzinami pracy! W Embr przyświeca wam prosty cel: zapewnić najwyższej jakości usługi ratownicze wszystkim, wszędzie i w każdej chwili.

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Gra Akcji
Deweloper: Muse Games
Wydawca: Curve Digital

Epic Chef

Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania oraz prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą wyśmienitą potrawę! Wyrusz w kulinarną podróż, wcielając się w rolę Zesta, i zyskaj sławę dzięki swoim uprawom oraz umiejętnościom rzemieślniczym i kulinarnym!

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Symulator
Deweloper: Infinigon Games
Wydawca: Team17

Everyday Today’s Menu for the Emiya Family

Everyday Today’s Menu for the Emiya Family pojawia się w formie gry. Kroić, smażyć, piec i smażyć… Sabre, Sakura i Rin rzucą wyzwanie różnym potrawom!? Jaką kuchnię ugotujesz!? Oczywiście możesz też usiąść i delektować się pysznym jedzeniem, które robisz razem z obsadą. Codzienne menu dla rodziny Emiya zawiera oryginalną historię z przepisami z mangi. Czy ty też nie chciałbyś doświadczyć świata crossovera w grze kulinarnej Fate x?

Data Premiery: 28 kwietnia 2021 (Japonia)
Gatunek: Przygodówka Kuchenna
Deweloper: Aniplex
Wydawca: Aniplex

Fallback

Poprowadź bunt w epickiej przygodzie roguelike. Wyposaż swoich postapokaliptycznych ochotników w plecak odrzutowy i przeprowadź przez podziemny kompleks labiryntów, skacząc, wykonując uniki i walcząc z robotami-sługami (i mistrzami), aby wydostać się na powierzchnię — i przywrócić życie spalonej Ziemi.

Data Premiery: 2021
Gatunek: Roguelike
Deweloper: Endroad
Wydawca: Microids

Fatal Twelve

Shishimai Rinka myślała, że jej życie się skończyło, dopóki nie obudziła się i kontynuowała codzienną rutynę, jakby jej śmiertelny wypadek nigdy się nie wydarzył. Z dnia na dzień jej niepokój narastał, aż tajemnicza dziewczyna odezwała się do niej w jej snach. „Za chwilę rozpocznie się gra. To Twoja szansa, aby naprawdę się odrodzić”.

Data Premiery: wiosna 2021 (Japonia)
Gatunek: Wizulana Nowela
Deweloper: Aiueo Kompany
Wydawca: Prototype

Ganso Minna de Spelunker

Ganso Minna de Spelunker to gra akcji, w której eksplorujemy jaskinie Spelunkerem, uważanego za „najsłabszego bohatera w historii gier wideo”, badając jaskinie pełne tajemnic. W 100 etapach obejmujących opuszczone kopalnie, podziemne jeziora, starożytne ruiny, lodowce i nie tylko, celem Spelunkera jest dotarcie do głębi każdej z jaskiń.

Data Premiery: 15 lipca 2021
Gatunek: Gra Akcji
Deweloper: Tozai Games
Wydawca: Tozai Games

Gendai Daisenryaku 2020: Yureru Sekai Chitsujo! Taikoku no Yabou to Sekai Taisen

„A co by było, gdyby dyktatura wystrzeliła pocisk balistyczny?” Albo: „A co, jeśli duży kraj kontynentalny zajmie wyspę?” Gendai Daisenryaku 2020: Yureru Sekai Chitsujo! Taikoku no Yabou to Sekai Taisen to strategiczna gra symulacyjna, zawierająca łącznie 39 scenariuszy nawiązujących do fikcyjnych, ale prawdopodobnych militarnych spraw międzynarodowych.

Data Premiery: 24 czerwca 2021 (Japonia)
Gatunek: Symulacja
Deweloper: SystemSoft Alpha
Wydawca: SystemSoft Alpha

Hotel Life: A Resort Simulator

Kierujesz hotelem położonym w wyjątkowo urokliwej okolicy. Zbuduj, zaprojektuj i rozwijaj własny hotel, zapewniając gościom niezapomniane wspomnienia dzięki doskonałemu zarządzaniu i wyśmienitym rozrywkom.

Data Premiery: 26 sierpnia 2021
Gatunek: Symulacja
Deweloper: RingZero Game Studio
Wydawca: Nacon

Lost Eidolons

Lost Eidolons to taktyczna turowa strategia RPG osadzona w zachodnim świecie fantasy zwanym Artemesia. Przełączaj się między taktyczną turową walką na siatce a systemem zarządzania jednostkami poza grą, aby przygotować się, przechytrzyć i zwyciężyć w każdej z sekwencji.

Data Premiery: 2022
Gatunek: tRPG
Deweloper: Ocean Drive Studio
Wydawca: Ocean Drive Studio

Luckydog1

Wszystko zaczyna się od trzaskania drzwiami więzienia. Czterech kapitanów z tej samej rodziny mafijnej, CR: 5, zostaje wyrzuconych za jednym zamachem i pozostawionych, by zgnili za kratkami. Na szczęście dla nich, nasz bohater już tam jest.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: Tennenouji
Wydawca: Prototype

Melty Blood: Type Lumina

Melty Blood: Type Lumina, oparte na świecie Tsukihime: A Piece of Blue Glass Moon, czyli długiej romantycznej powieści wizualnej od Type-Moon, ma zostać wydane w 2021 roku. Z historią autorstwa Kinoko Nasu i nowymi projektami postaci autorstwa Takashiego Takeuchi (oba z Type-Moon), Melty Blood: Type Lumina to dwuwymiarowa bijatyka, która pozwala graczom wykorzystać w walce umiejętności postaci z Tsukihime: A Piece of Blue Glass Moon.

Data Premiery: 2021
Gatunek: Bijatyka
Deweloper: Project Lumina, French-Bread
Wydawca: Project Lumina

Monster Harvest

Jest to gra akcji RPG, łącząca kolekcjonowanie potworów wraz z dbaniem o własne pole. Owe potworki wyhodujemy na wcześniej wspominanym polu, a po odpowiednich modyfikacjach zabierzemy je na pole walki.

Data Premiery: 13 maja 2021
Gatunek: RPG Akcji
Deweloper: Maple Powered Games
Wydawca: Merge Games

Myastere: Ruins of Deazniff

Jako członek specjalnego zespołu badającego ruiny rozpoczynasz swoje śledztwo w rozległym podziemnym świecie, w pełni wykorzystując pistolety ubrane w steampunk i druciane projektory. Zbierz historyczne relikwie i zanurz się w tajemnicach ruin, unikając zbliżających się szalonych bestii, złodziei „Deazniff” i jeszcze bardziej pozaziemskich zagadek. Wejdź do najgłębszej części ruin, wyeliminuj zło czające się w ruinach, które zostanie stopniowo ujawnione, i postaraj się ukończyć misję!

Data Premiery: 15 kwietnia 2021
Gatunek: Metroidvania
Deweloperzy: Success, Studio Saizensen
Wydawca: Digimerce

Omno

Odkrywcza podróż dla jednego gracza przez starożytny świat cudów. Pełen zagadek, tajemnic i przeszkód do pokonania, gdzie moc zaginionej cywilizacji przeniesie Cię przez lasy, pustynie i tundry — a nawet w chmury.

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: StudioInkyfox
Wydawca: Future Friends Games

Oni Ama: Watashi ni Amaete, Onii-chan

Chociaż bohater dostał pracę w mieście, z powodu presji w pracy był zmęczony codziennym życiem. Pewnego dnia jego młodsza przyjaciółka z dzieciństwa Akane, która uczęszcza do szkoły, aby zostać nauczycielką w przedszkolu, postanowiła zatrzymać się u nego w domu przez tydzień, aby trenować w pobliskim przedszkolu. Bohater nie ma jednak żadnych zdolności do prac domowych, nie radzi sobie ze sprzątaniem, praniem, gotowaniem, a w jego pokoju panuje bałagan.

Data Premiery: 21 lipca 2021 (Japonia)
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: Prekano
Wydawca: Entergram

Pinball FX

Pinball FX, najbardziej ambitny jak dotąd projekt Zen, wprowadzi Pinball Royale, nowy tryb akcji dla wielu graczy, obejmujący szaloną rozgrywkę w stylu battle royale. Gra będzie również zawierała nowe tryby wyzwań, system klanowy, ulepszoną grafikę i nie tylko. Ligi, turnieje i rywalizacja są przebudowywane, aby łączyć społeczność w wyjątkowy sposób, a nowe wydarzenia na żywo i sezonowa zawartość będą oznaczać, że zawsze dzieje się coś ekscytującego.

Data Premiery: 2021
Gatunek: Zręcznościówka
Deweloper: Zen Studios
Wydawca: Zen Studios

Potion Party

Potion Party to zabawna kooperacyjna gra alchemiczna dla jednego do czterech graczy. Pracując jako zespół, ty i twoi przyjaciele musicie zarządzać własnym sklepem alchemicznym. Zarabiaj pieniądze, ulepszaj swoje narzędzia, udekoruj sklep i zostań mistrzem alchemii!

Data Premiery: 8 kwietnia 2021
Gatunek: Kanapówka
Deweloper: RP Games
Wydawca: FusionPlay

Project Mikhail

Project Mikhail to bitewna gra akcji, w której gracze walczą z pozaziemskim zagrożeniem znanym jako BETA. Gracze wkroczą do uniwersum Muv-Luv poprzez różnorodne misje, w których twoje wybory i działania wpływają na świat gry. Możesz również dostosować swój taktyczny Surface Fighter.

Data Premiery: sierpień 2021
Gatunek: Gra Akcji
Deweloper: Muv-Luv
Wydawca: aNCHOR

Renai, Karichaimashita

Ze względu na wyjątkową sytuację rodzinną Yuki pokładał wiarę tylko w tym, że „Pieniądze uszczęśliwią moją młodszą siostrę”. W tym celu regularnie pracował na część etatu do późnych godzin nocnych.
Jego celem było jak najszybsze ukończenie studiów i podjęcie pracy na pełny etat. Pewnego dnia, kiedy wychodził do pracy, jego młodsza siostra powiedziała mu: „Jeśli Yuki nie pójdzie na studia, ja też nie”. Wiedział, że nie może nałożyć takiego ciężaru na swoją młodszą siostrę. Tak więc, aby zebrać sumę pieniędzy potrzebną do wstąpienia na uniwersytet, Yuki założył stronę internetową „wynajem pracowników”. Wydawało się to niezwykle podejrzane, ale rozpaczliwe czasy wymagają desperackich środków.

Data Premiery: 21 lipca 2021 (Japonia)
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: ASa Project
Wydawca: Entergram

Rising Hell

Heavy-metalowe riffy i pikselowe szaleństwo będą Ci towarzyszyć, gdy będziesz walczył w głębinach ognistego piekła, stawiając czoła rojonemu przez owady Leżowi Belzebuba i innym piekielnym otchłaniom, w których czają się różne stworzenia, bossowie i żywe pułapki. Kombinacje łańcuchów, manewry skoków i budowanie talentów będą Twoim kluczem do wydostania się z piekła w tej pompującej adrenalinę pionowej platformówce.

Data Premiery: maj 2021
Gatunek: Platformówka
Deweloper: Tahoe Games
Wydawcy: Chorus Worldwide, Toge Productions, Another Indie

RWBY: Grimm Eclipse – Definitive Edition

Przygotuj się na intensywną walkę z wrogimi Grimm w miejscach znanych ze świata Remnant, a także w zupełnie nowych lokacjach. Wciel się w postacie Ruby, Weiss, Blake i Yang, które są siłą napędową przygód i poznaj świeżą fabułę z nowymi rodzajami Grimm oraz zupełnie nowym adwersarzem. Szybka rozgrywka typu hack and slash czerpie inspiracje z takich gier jak Dynasty Warriors i łączy je z elementami gry zespołowej rodem z Left 4 Dead, oferując dynamiczne pojedynki w trybie co-op razem ze wciągającymi misjami i fabułą.

Data Premiery: 13 maja 2021
Gatunek: Gra Akcji
Deweloper: Rooster Teeth Games
Wydawca: Aspyr Media

Sangoku Rensenki: Omoide Gaeshi + Gakuen Ransenki

Prototype zapowiedziało wydanie kolekcji dwóch gier, składającą się z Sangoku Rensenki: Omoide Gaeshi i Gakuen Ransenki. Obie gry to wizualne nowele otome, które wcześniej ukazały się na między innymi na PC.

Data Premiery: jesień 2021 (Japonia)
Gatunek: Wizualne Nowele Otome
Deweloper: Prototype
Wydawca: Prototype

Secret Neighbor

Secret Neighbor to wieloosobowa gra typu Social Horror osadzona w uniwersum Hello Neighbor. Grupa dzieciaków próbuje wkraść się do domu swojego przerażającego sąsiada. Wydarzenia w grze mają miejsce pomiędzy Aktem 1 a 2 oryginalnej gry Hello Neighbor. 6 graczy wślizguje się do domu, próbując dostać się do zamkniętych drzwi do piwnicy — tylko po to, by zorientować się, że jeden z nich to sąsiad w przebraniu.

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Gra Akcji
Deweloper: tinyBuild
Wydawca: tinyBuild

SINce Memories: Off the Starry Sky

Podczas studiów na uniwersytecie protagonista Junya pomaga w rodzinnym sklepie Mizumoto-dou. Jego serce nie rozstaje się z myślami o starszym bracie — Takayi, który zmarł w zeszłym roku. „Dlaczego udało mi się przeżyć?”
Pewnego dnia spotyka dziewczynę. „Powinieneś był umrzeć” – mówi, zanim zniknęła bez żadnej wskazówki co do jej tożsamości.

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: Mages.
Wydawca: Mages.

Smelter

Smelter to strategia, platformówka akcji inspirowana klasykami z epoki 16-bitowej. Poprowadź Smeltera i jego wierne siły Zirmów, rozszerzając terytorium Smeltera przez Rumbly Lands na odgórnych poziomach strategii, a następnie zanurz się w ekscytujące etapy akcji po aneksji kluczowych miejsc. Buduj, atakuj i rozwijaj swoją armię — odblokuj, ulepszaj i wyzwalaj żywiołowe umiejętności przeciwko okrutnym wrogom, niebezpiecznym środowiskom i niebezpiecznym bossom.

Data Premiery: 22 kwietnia 2021
Gatunek: Gra Akcji/Strategia
Deweloper: X Plus
Wydawca: Dangen Entertainment

Summer Pockets: Reflection Blue

Summer Pockets: Reflection Blue po raz pierwszy pojawiło się na PC w czerwcu 2020 roku. Jest to ulepszona wersja Summer Pockets, która jest już dostępna na Switch w Japonii. Nowo dodana zawartość Summer Pockets: Reflection Blue zawiera trasy dla Umi Katou, Miki Nomura i Shizuku Mizuori; nową bohaterkę Shiki Kamiyama; więcej scen z życia codziennego; zaktualizowany system mini gier w tenisa stołowego i więcej.

Data Premiery: 1 lipca 2021
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: Key
Wydawca: Key

Sunshine Manor

Sunshine Manor to przesiąknięta krwią 8-bitowa gra RPG z gatunku Horroru, w której gracz wciela się w Adę. Dziewczyna odważyła się spędzić noc w nawiedzonym Sunshine Manor, gdzie spotyka duchy i demony.

Data Premiery: jesień 2021
Gatunek: Horror
Deweloper: Fossil Games
Wydawca: Fossil Games

Tsukihime: A Piece of Blue Glass Moon

Tsukihime: A Piece of Blue Glass Moon zawiera historie „Near Side of the Moon”, na które składają się rozdziały Aruceidów „Moon Princess” i Ciel Route „Rainbow of Night”. Fabuła, która została zdemontowana i zrekonstruowana przez Kinoko Nasu, rozgrywa się w Tokio w 2010 roku i została zaktualizowana i rozszerzona, a zmiany środowiskowe miały stworzyć nowe poczucie napięcia i realizmu. Zapowiada się nostalgiczny, ale nowy punkt wyjścia dla Type-Moon przedstawiony przez ewoluującą, piękną i głęboką wizualizację, produkcję i muzykę.

Data Premiery: 26 sierpnia 2021 (Japonia)
Gatunek: Wizualna Nowela
Deweloper: Type-Moon
Wydawca: Type-Moon

World Splitter

World-Splitter to platformówka logiczna 2D², stawiająca przed Tobą wyzwania w postaci wielowymiarowych łamigłówek. Będziesz podróżować przez wspaniałe i fantastyczne światy, które są pięknie animowane i pełne podchwytliwych wyzwań. Gra charakteryzuje się unikalną mechaniką rozgrywki: Połączenie elementów jump & run oraz zagadek logicznego myślenia. Każdy poziom składa się z dwóch równoległych światów, oddzielonych od siebie Szczeliną Wymiarów. Postać może swobodnie poruszać się przez szczelinę i wchodzi w interakcję tylko z widocznymi częściami obu światów. Musisz opanować szczelinę i sprawić, by utorowała Ci drogę przez światy!

Data Premiery: 22 kwietnia 2021
Gatunek: Platformówka
Deweloper: NeoBird
Wydawca: Bumble3ee Interactive

Nowe informacje i aktualizacje

 • The Caligula Effect 2 – W tym tygodniu zaprezentowano trailery dla: Tsumikiego (Kudan) i Bluffmana (cosMo@Bousou-P).
 • Override 2: Super Mech League – Pierwszy grywalny kaiju w Override debiutuje jako część ULTRAMAN DLC! Czarny Król wbija na arenę z seriami ciosów, tupania i gryzienia, władając arsenałem potężnych ataków w zwarciu.
 • Samurai Warriors 5 – Podczas drugiego oficjalnego live streamu zaprezentowano nowych bohaterów: Shikanosuke Yamanaka, Hanbei Takenaka, Kanbei Kuroda, Kazuuji Nakamura i Sena, oraz ogłoszono prace nad przepustką sezonową.
 • Ion Fury – Dodatek Aftershock zadebiutuje na Nintendo Switch latem tego roku.
 • Hitman III – Do gry trafi siedmioczęściowe DLC – Seven Deadly Sins. W pierwszy akt zagramy 30 marca.
 • Disgaea 6: Defiance of Destiny – W Japonii wydano DLC z bohaterami, w którego skład wchodzą: Mao i Raspberyl z Disgaea 3: Absence of Detention, oraz Valvatorez i Plenair-chan z Disgaea 4: A Promise Unforgotten.
 • Miitopia – Nintendo wydało trailer prezentujący kluczowe elementy gry.
 • Immortals Fenyx Rising – DLC Myths of the Eastern Realm jest już dostępne!
 • Biped – Następna aktualizacja doda do gry nowy matchmaking online, a pod koniec roku twórcy dodadzą edytor poziomów.
 • Clockwork Aquario – Do sieci trafił pierwszy trailer gry.
 • Knockout City – EA zaprezentowało trailer z nadchodzącej gry od Velan Studios.
 • The Lord of the Rings: Gollum – Twórcy zaprezentowali nową zapowiedź gry.
 • Cris Tales – Podczas pokazu gier od Games Radar, przedstawiono postacie, jakimi pokierujemy w grze.
 • Axiom Verge 2 – Thomas Happ Games udostępniło nową rozgrywkę z produkcji.
 • Serial Cleaners – Każdy chętny może zapoznać się z fragmentem rozgrywki z nadchodzącego hitu od Draw Distance.
 • Story of Seasons: Pioneers of Olive Town – Gra sprzedała się w ponad 700,000 sztuk!
 • Monyuu – Experience podczas live streamu pokazało kilkanaście minut rozgrywki z ich najnowszego dungeonowego RPG.
 • Demon Turf – Fabraz znalazło wydawcę, który wspomoże wydanie gry, a będzie to Playtonic Friends.

Opóźnienia

 • Fuuraiki 4 – Zaplanowana na 22 kwietnia premiera gry się nie odbędzie, NIS chce podnieść jakość produktu i w tytuł w Japonii będzie można zagrać dopiero 8 lipca.
 • Hoa – Premiera została przeniesiona z kwietnia na lipiec.
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!