Gry zapowiedziane między 2 a 8 marca

0

A Summer with the Shiba Inu to historia dotycząca najlepszych przyjaciół człowieka – czyli psów. W tej wizualnej nowelce postaramy się zmierzyć z przeszłością Syd, która zmusiła ją do opuszczenia wyspy 10 lat wcześniej.

Data Premiery: 2020

 

Angels with Scaly Wings przeniesie nas do świata smoków, gdzie jako jeden z nielicznych ludzi będziemy reprezentować nasz gatunek. O dziwo świat wyda nam się bardzo znajomy, a nasz kolega chyba wie coś więcej na ten temat, niż nam do tej pory powiedział.

Data Premiery: 2020

 

Ben 10 to gra na podstawie kreskówki, którą możecie oglądać na Cartoon Network. Gra ma zostać powiązana z filmem Ben 10 vs. The Universe: The Movie i uzupełnić przedstawioną tam historię.

Data Premiery: jesień 2020

 

W Blind Men wcielimy się w Keegana; bratanka emerytowanego super złoczyńcy. Keegan za wszelką cenę chce dołączyć do Ligi zła, ale na drodze stają mu szpiedzy z konkurujących agencji.

Data Premiery: 2020

 

Dungeon Drafters to projekt, który możemy znaleźć na Kickstarterze, a opiera się on na kartach i magii. Zbiórka przekroczyła niedawno 30,000$, co jest równoznaczne z powstaniem portu na Nintendo Switch.

Data Premiery: lipiec 2021

 

W Factotum 90 sterujemy dwoma robotami, które mają pomóc nam przetrwać w kosmosie po tym, jak coś zderzyło się z naszym statkiem. Czeka na nas 30 poziomów, podczas których przywrócimy moc statku, reaktywujemy systemy wsparcia życia i dowiemy się co tak naprawdę doprowadziło do kolizji.

Data Premiery: 19 marca

 

Holy Potatoes! Compendium to seria uwielbiana przez fanów na całym świecie, głównie za postacie gorących ziemniaków, a także żywy świat i satysfakcjonująco progresywną rozgrywkę. Każdy tytuł pozwala zarządzać wypełnionymi skrobią przyjaciółmi w innym otoczeniu.

Data Premiery: maj 2020

 

W Jisei: The First Case HD tytułowy bohater zostaje posądzony o morderstwo kobiety. Jako iż nigdy tej kobiety nie spotkał, decyduje się na udowodnienie swojej niewinności i odnalezienie prawdziwego sprawcy.

Data Premiery: 2020

 

Long Live the Queen HD to okazja do pokierowania losami księżniczki. Naszym celem będzie przetrwać wystarczająco długo, aby zostać ukoronowanym. Przeszkadzać nam w tym celu będą inni dziedzice, którzy będą chcieli zająć nasze miejsce.

Data Premiery: 2020

 

MazM: Jekyll & Hyde to druga gra z serii MazM. Jak widać, opiera się na klasycznej powieści Niezwykły przypadek dr Jekylla i pana Hyde’a napisanej przez Roberta Louisa Stevensona.

Data Premiery: 2 kwietnia

 

Mekorama to gra logiczna, w której pomagasz małemu robotowi wrócić do domu. Czeka na nas 100 poziomów przygotowanych przez dewelopera i tysiące stworzone przez graczy z całego świata, a wszystko to w cenie 20 zł.

Data Premiery: 26 marca

 

Nekojishi: Lin & Partners to przygodówka RPG oparta na tajwańskim folklorze. Poznaj świat duchowych zwierząt i wygraj debaty, dzięki wcześniej zebranym informacjom.

Data Premiery: październik 2021

 

W Neon City Riders eksplorujemy rozkładające się futurystyczne miasto w poszukiwaniu przedmiotów, super-mocy i towarzyszy. Naszym głównym celem będzie pokonanie gangów, które zdominowały miasto.

Data Premiery: 12 marca

 

W Nocturne nasza świadomość zostaje przeniesiona do świata, nad którym kontrolę przejęła sztuczna inteligencja, pokręcone stworzenia przemierzają ziemię, a na powierzchni rozprzestrzenia się ogromne zepsucie.

Data Premiery: 2023

 

Zdobądź podwójną dawkę „DOOD” z Prinny 1•2: Exploded and Reloaded! W grze znajdziemy zaktualizowaną grafikę, intensywną rozgrywkę i dwa ekscytujące rozdziały o awansie Prinny na szczyt. Gra trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch.

Data Premiery: jesień 2020

 

Roller Champions to darmowa gra przygotowana przez Ubisoft. Jeżdżąc na rolkach po arenie, musimy dowieźć piłkę do obręczy, ale trzymajmy się na baczności, bo przeciwnicy nie będą grali czysto.

Data Premiery: 2020

 

Slice of Life to kolejna gra ekskluzywna dla Switcha na liście. Poznamy w niej historię Drake’a Lacasse, który będzie odbudowywał swoje życie po nieszczęśliwym wypadku. Gra kręcić się będzie wokół poznawania przyjaciół, kształcenia się i trenowania tenisa ziemnego.

Data Premiery: 2020

 

Syrup and The Ultimate Sweet przedstawia nam opowieść cukierkowego alchemika, który pewnego razu w swojej piwnicy natrafia na cukierkowego golema. Ta sytuacja zmienia jego życie. Postanawia on rozwiązać zagadkę słodkiego przyjaciela i stworzyć najsmaczniejszy cukierek w historii!

Data Premiery: 2020

 

W Tales of Aravorn: Seasons of the Wolf poprowadzimy bliźniętami. Althea i Shea pewnego razu znajdują wilka i postanawiają się nim zaopiekować, co rozpoczyna ich przygodę po świecie Aravornu.

Data Premiery: 2020

 

Truck Driver rozpoczyna się odziedziczeniem ciężarówki po ojcu i przeprowadzce do nowego miasta. W mieście musimy sobie wyrobić markę i zdobyć szacunek lokalnej społeczności. Gra różni się od ETS tym, że bardziej stawia na przedstawioną historię niż na symulację prowadzenia ciężarówki.

Data Premiery: 2020

 

void tRrLM();//Void Terrarium opowiada historię robota i młodej dziewczynki w świecie zdewastowanym enigmatycznymi wydarzeniami. Odkrywaj niesamowicie piękne ruiny w poszukiwaniu żywności i zapasów, wyposażaj i utrzymuj „terrarium”, w którym mieszkasz i rób wszystko, aby chronić i pielęgnować ostatniego ocalałego człowieka w tym połączeniu symulatora opieki z roguelike.

Data Premiery: lato 2020

 

Zombie Army Trilogy to seria kultowych strzelanek. Odświeżona, zremasterowana i wzbogacona o zupełnie nową, trzecią kampanię; trafi na Switcha jeszcze w tym miesiącu.

Data Premiery: 31 marca

 

 

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!