Gry zapowiedziane między 16 a 22 marca

0

Chaos Code: New Sign of Catastrophe to prosta, ale bardzo elastyczna bijatyka 2D, w której gracze mogą cieszyć się dreszczem emocji dzięki sporej ilości efektownych ruchów! W grze znajdziemy 7 trybów gry, w tym tryb online, w którym zawalczymy jednym z 16 wojowników.

Data Premiery: 26 marca

 

Clive ‘N’ Wrench to platformówka 3D, w której pierwsze skrzypce grają królik i małpa o imionach… Clive i Wrench. Dzięki magicznej lodówce z lat 50 odbędziemy podróż poprzez czas i przestrzeń, a wszystko po to, by naprawić błąd kuzyna Clive’a – Nancy i ostatecznie udaremnić tyranicznego doktora Daucusa.

Data Premiery: zima 2020

 

Courious Expedition to gra typu roguelike; symulacja ekspedycji, mająca miejsce pod koniec 19 wieku. Razem ze znanymi osobistościami wyruszysz w niespotykane dotąd wyprawy, zwiedzisz regiony, które nigdy wcześniej nie były eksplorowane w poszukiwaniu sławy, skarbów i wiedzy.

Data Premiery: 2 kwietnia

 

Evan’s Remains to łamigłówka z zagadkami, polegająca na odnalezieniu zaginionego chłopca – Evana. Gra łączy logiczne łamigłówki platformowe z narracją inspirowaną japońskimi, graficznymi grami przygodowymi.

Data Premiery: lato 2020

 

W Filament wsiądziemy na pokład Alabastra – jednego ze sztandarowych statków badawczych Filament Corporation i spróbujemy odzyskać kontrolę po tajemniczych komplikacjach, które spowodowały, że statek został zamknięty, a załoga zaginęła.

Data Premiery: 23 kwietnia

 

Levelhead to gra, w której będziemy mogli tworzyć, grać i dzielić się naszymi mapkami platformowymi. Niczym w Super Mario Maker za pomocą edytora będziemy dzielić się naszą kreatywnością, co może przełożyć się na śledzenie naszych poczynań przez innych graczy.

Data Premiery: 30 kwietnia

 

Lunch A Palooza to gra dla wszystkich! Dzięki łatwemu do opanowania sterowaniu i szybkim losowym meczom jest idealna zarówno dla początkującego, jak i doświadczonego gracza. W grze będziemy musieli używać specjalnych ataków i przedmiotów spożywczych, aby zdominować naszego przeciwnika.

Data Premiery: wiosna 2020

 

Shadow Man: Remastered nadchodzi, ciągnąc zło z Liveside do Deadside. Pora zatrzymać apokalipsę i ocalić własną duszę. W odnowionej wersji dostaniemy ulepszoną grafikę i elementy, które ostatecznie nie trafiły do pierwotnej wersji gry.

Data Premiery: 2020

 

Snakeybus to najnowsza wariacja węża znanego z telefonów Nokii. Długość prowadzonego przez nas autobusu będzie rosnąć wraz ze wzrostem liczby pasażerów. Do pokonania będziemy mieli masę uliczek w mieście, ale będziemy musieli uważać, aby nie doprowadzić do kolizji ze samym sobą.

Data Premiery: 2 kwietnia

 

Story of Seasons: Friends of Mineral Town to odświeżenie już 17 letniej gry, wydanej jeszcze pod szyldem Harvest Moon. W październiku ubiegłego roku w Japonii zadebiutował switchowy remake tej pozycji, a teraz poznaliśmy datę jego premiery w naszej części świata. Gra będzie dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej.

Data Premiery: 10 czerwca

 

Superliminal to pierwszoosobowa gra logiczna, oparta na wymuszonej perspektywie i złudzeniach optycznych. Zagadki w tej grze dają poczucie czegoś nieoczekiwanego. Gracze muszą zmienić swoją perspektywę i myśleć nieszablonowo, aby obudzić się ze snu.

Data Premiery: lato 2020

 

W Treachery in Beatdown City czekają na nas dziesiątki niedorzecznych wrogów, z którymi zmierzymy się w innowacyjnym połączeniu gry turowej z bijatyką w czasie rzeczywistym. Prezydent USA Blake Orama został porwany przez terrorystów Ninja Dragon i tylko my jesteśmy mu w stanie pomóc! Lisa – ekspert w boksie i MMA, Brad – pro-zapaśnik z zamiłowaniem do ognia i wojownik Jeet Kune Do/Capoeira – Bruce; to trójka osobników, którzy będą musieli odegrać rolę bohatera.

Data Premiery: 31 marca

 

W Warborn klimat polityczny między frakcjami wytrąca się z równowagi, a Układ Słoneczny pogrąża się w konflikcie. Wciskając się w zaawansowaną technologicznie zbroję wojenną, poprowadzimy do zwycięstwa w taktycznej walce turowej, nie tylko za pomocą naszej siły uderzeniowej śmiercionośnego mecha.

Data Premiery: 12 czerwca

 

Wenjia to platformowa gra 2D z elementami łamigłówki. Gracze mogą swobodnie podróżować między dwoma królestwami (światem materialnym i światem energii), z których każdy ma inne wyzwania i przeszkody. Krainy Materii i Energii odzwierciedlają się w doskonałej dualności. Jednak niektóre istoty w Sferze Energii ewoluowały w istoty pozbawione materii. Przykładami takich istot są bohater w grze (istota energetyczna w kształcie kota) i duchy.

Data Premiery: 26 marca

 

W WRC 9 przepełnieni pasją programiści francuskiego studia KT Racing dołożyli wszelkich starań, aby ponownie sprostać wysokim oczekiwaniom fanów rajdowych, zapewniając jeszcze więcej realizmu i wyzwań.

Data Premiery: 2020

 


We wtorek 17 marca odbył się Indie World Showcase na kanale Nintendo. W trakcie Directu zapowiedziano 22 gry, o których możecie przeczytać [tutaj].

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!