Grupa fanów chce wskrzesić Mega Man Legends 3

4

Podczas pierwszych dni 3DSa na rynku, wiosną 2011 roku, Capcom zapowiedział nową edycję Mega Mana Legends na 3DSa. Niestety, 3DS nie sprzedawał się najlepiej i projekt całkowicie porzucono. Od tego czasu minęły już 3 lata, ale fani o grze nie zapomnieli. Grupka ochotników z Japonii chce wykorzystać silnik Unity do wskrzeszenia owej pozycji. Czy im się uda? Pozostaje trzymać kciuki. Oryginalnie gra jest planowana tylko na PCty, ale przecież portowanie Unity na Wii U ostatnio znacznie się ułatwiło. ;)

PODZIEL SIĘ

Jeden z prawników w Agencji Czegokolwiek Wrighta. Polski korespondent Laytona osadzony na misji w Reset Bomb Forest w celu rozkminienia kodów rozbrajających bomb Dio. Podobno ubił Brachydiosa podstawowym mieczem Ascha bez asysty ze strony Tear. Za pieniądze zarobione w NSMB2 kupił sobie Egg 1, którym znacznie szybciej wykluwał kolejne boxy Bidoofów. Jego Pokeballe wypchnęły już nie jednego Game and Watcha z Final Destination...

4 komentarze

 1. DRACO_WAHATEVER (237 komentarzy) w dniu:

  projekt po wczesnej fazie 3 leveli zakończy sie listem napisanym przez smutnych panów w drogich czarnych garniturach, pracujących dla capcomu.

 2. Zubi (198 komentarzy) w dniu:

  Tak, prawa autorskie mogą wszystko czasem zniszczyć. A może teraz jak 3DS ma się lepiej to dzięki temu przypomną sobie o projekcie?

 3. DRACO_WAHATEVER (237 komentarzy) w dniu:

  Capcom jedyne co chce robic z marką megamana to odcinac kupony wydajac w xbla/psn/eshopie/appsytorze stare wersje z nesa oraz sprzedajac komiksy ksiazki plakaty i maskotki. o wylożeniu pieniedzy na ten niszowy dzis franchise nie ma mowy. dlatego własnie tworca megamana na własna ręke robi „klon” mod nazwą mighty no 9. również na 3ds’a

 4. Darkolit
  Darkolit (32 komentarzy) w dniu:

  Prawa autorskie mogą łatwo obejść robiąc własne postacie i tylko przypadkiem mające taką samą historię jak ML

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!