Gra od twórców League of Legends na Nintendo Switch!

0

Kiedy w październiku 2019 roku RIOT Games hucznie obchodziło 10 urodziny League of Legends, ogłosili wtedy ogromne plany ekspansji uniwersum poza komputery stacjonarne. Zdradzono między innymi prace nad: karcianką, drużynowym taktycznym FPSsem, mobilną mobą, bijatyką oraz grą dla pojedynczego gracza. To właśnie ta ostatnia propozycja trafi na Nintendo Switch na początku przyszłego roku. Ruined King: A League of Legends Story to turowa gra RPG, która przedstawi nam historię odbywająca się w dwóch kultowych regionach Runeterry – Bilgewater i Shadow Isles. Tak jak w Mobie nasz drużyna składać się będzie z piątki niecodziennych towarzyszy: Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri i Pyke. Poniżej możecie sprawdzić trailer produkcji od Airship Syndicate.

Powstań przeciwko zniszczeniu
Stań na czele drużyny bohaterów z League of Legends, poznaj zakątki Bilgewater, podnieś żagle i obierz kurs na Wyspy Cienia, aby odkryć tajemnice śmiercionośnej Czarnej Mgły w tej wciągającej, turowej grze RPG. .

Opracowana przez Airship Syndicate i urzekająca stylem legendarnego twórcy komiksów Joego Madureiry — twórców Battle Chasers oraz Darksiders — Ruined King: A League of Legends Story™ jest pierwszą grą Riot Forge, która zachęca gracza do zagłębienia się w uniwersum League of Legends. W tej wciągającej, turowej grze RPG gracz może swobodnie dobierać swoją drużynę i przewodzić nietypowej grupie bohaterów z League of Legends, odkrywać tętniące życiem miasto Bilgewater i tajemnicze Wyspy Cienia, a także doświadczyć systemu Alei Inicjatywy.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!