Gra roku MyNintendo 2017

4

2017 był bezapelacyjnie rokiem Switcha. Na jego początku zastanawialiśmy się, czy tym razem Nintendo trafiło w dziesiątkę ze swoim sprzętem, ale ponad 10 milionów sprzedanych sztuk i jedne z dwóch najlepiej ocenianych gier w historii to odpowiedź sama w sobie. Nieco mniej miłości od „Big N” otrzymał 3DS, którego swoimi grami obdarzyli jednak deweloperzy third-party. Wii U zostało zaś godnie pożegnane Zeldą.

Ciekawych tytułów było więc aż nadto, więc zapraszamy was do głosowania na najlepsze pozycje tego roku. Głosy możecie oddać w czterech kategoriach – najlepsza gra pudełkowa na Switcha, najlepsza gra cyfrowa na Switcha, najlepsza gra pudełkowa na 3DS-a oraz najlepsza gra cyfrowa na 3DS-a. Oprócz tego, możecie także wybrać wydarzenie oraz rozczarowanie roku. A na samym końcu możecie opisać jaki był dla Was rok 2017. Z powodu niewielkiej liczby nowych premier w ankiecie nie znalazły się pytania dotyczące Wii U. Macie czas do 8 stycznia.

Ankietę znajdziecie [tutaj].

PODZIEL SIĘ
Redakcja

myNintendo.pl to portal od pasjonatów dla pasjonatów. Znajdziesz tu newsy, recenzje oraz publicystykę poświęconą grom na Switcha i nie tylko. Zapraszamy do regularnych odwiedzin oraz wpisania się na naszego Discorda.

4 komentarze

 1. hater (316 komentarzy) w dniu:

  Rozgraniczenie na gry cyfrowe/pudełkowe jest dosyć nonsensowne, zwłaszcza że sporo gier wyszło w obu wersjach (np. snipperclipsy najpierw były cyfrowe, obecnie jest pudełko) lub wydarzy się to w niedalekiej przyszłości (np. Axiom Verge). Lepsze byłoby rozgraniczenie na gry AAA, średniobudżetowe i gry indie. Rozgraniczenie na najlepszy tytuł firstparty i thirdparty pasowałby tematycznie do tego portalu.

 2. hater (316 komentarzy) w dniu:

  (Dajcie tu w końcu edycję) chyba nikt nie powie, że Puyo Puyo Tetris by pudełkową grą roku, z kolei może komuś gra bardzo podeszła w wersji cyfrowej – ale tego nie odpowie, bo tej odpowiedzi nie ma.

 3. rolnik (272 komentarzy) w dniu:

  Dopracujemy ten element w przyszłorocznej edycji. Prawdopodobnie zastosujemy ten podział, co zasugerowałeś.

 4. burkin (201 komentarzy) w dniu:

  Ten rok był ewidentnie nie grywalny jak dla mnie. A dlaczego? Ponieważ jakoś ost. nie mogę skupić na graniu. Nie czerpię z tego już takiej przyjemności jak wcześniej.. Sam nie wiem dlaczego.
  Ale to nie znaczy, że nie bawiłem się moim 3DS. W zeszłym roku postawiłem na homebrew. Zainstalowałem emu NES, SNES oraz MS_DOS Lol
  Pościągałem masę gier z czasów mojej młodości i mocno się przejechałem na zjawisku, które zwie się nostalgia.
  Co do grania to przerzuciłem się na planszówki :D
  Szczęśliwego nowego roku krejzole!!!!

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!