Gotowi na jutrzejszy Nintendo Direct?

3

W końcu nadszedł ten moment, na który wszyscy czekali. Jutro o godzinie 23:00 naszego czasu odbędzie się prezentacja Nintendo Direct. Pokaz potrwa 35 minut i będzie skupiony tylko na grach przeznaczonych na Nintendo Switch. Oficjalnie potwierdzono, że dostaniemy nowe szczegóły na temat Fire Emblem: Three Houses.

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

3 komentarze

  1. Antari
    Antari (468 komentarzy) w dniu:

    No i fajnie :) Czyli leaker miał jednak rację. Może jest szansa na Metroid Prime Trilogy? Z tego co pisał, będzie ujawnione na tym Direkcie. Trzeba trzymać kciuki. Oby to było coś dobrego, bo od kilku miesięcy jest taka posucha, że masakra… fani są mocno wygłodniali newsów. Mocne podkreślenie Fire Emblem przekreśla raczej szanse na cokolwiek na temat Pokemon Gen 8. Mimo to hype na FE!

  2. Gipsi (239 komentarzy) w dniu:

    Mam nadzieję że zaprezentowane będzie coś solidnego… tylko proszę jak najmniej remasterów/portów! Czuję że zaprezentują Zeldę Skyward Sword na Switcha…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!