[GłosLudu#2] Pokemony X/Y grą roku mynintendo.pl

0

Tak jak w zeszłym roku, o miano najlepszej gry 2013 w szranki stanęło 8 pozycji:

Animal Crossing: New Leaf
Bravely Default
Pokemon X/Y
Donkey Kong Country Returns 3D
Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan
Fire Emblem: Awakening
Luigi’s Mansion: Dark Moon
The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

Na trzecim miejscu z 10% głosów znalazł się Fire Emblem: Awakening, który zadebiutował najwcześniej z całej ósemki. Turówka Intelligent Systems zebrała pozytywne oceny za dobrze wyważony poziom trudności, w tym wprowadzenie łatwiejszego trybu, diabelnie wciągający system rozgrywki oraz ciekawą fabułę.

Chciałbym […] wyróżnić Fire Emblem: Awakening za ulitowanie się nad niehardkorowymi graczami i umożliwienie im swobodnej gry, bez niepotrzebnych nerwów.
mkbest

Na drugim miejscu The Legend of Zelda: A Link Between Worlds z 20% głosów. Najnowsza odsłona przygód Linka zasługuje na szczególną uwagę, gdyż mimo, że ukazała się pod koniec roku, zdobyła dwa razy więcej głosów niż trzecia pozycja.

Pierwsze miejsce, bez niespodzianki, zajmują Pokemony X/Y zdobywając prawie połowę (46%) głosów i deklasując konkurencję. Prawie 20 lat po premierze pierwszej gry serii, Pokemony ciągle mają rzesze oddanych fanów. Warto podkreślić, że nowe Poki znacząco wpłynęły na wzrost popularności naszej konsoli, również nad Wisłą.

Wybór prosty Pokemon XY. To jest gra, przez którą zainteresowałem się 3DSem i go kupiłem, żeby następnie wsiąknąć w tę konsolę.
jakub

Najbardziej cieszy jednak fakt, że w ankiecie wzięło udział 70 osób, co w porównaniu z poprzednim rokiem (42 osoby) jest bardzo dobrym wynikiem.

Wyniki pozostałych gier i komentarze można przeczytać tutaj: http://www.mynintendo.pl/forum/topic/gra-roku-2013-wedlug-uzytkownikow-my3dspl

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym plebiscycie i mamy nadzieję, że w tym roku również doczekamy się tylu wspaniałych gier.

PODZIEL SIĘ
Ink

W konsolach od ponad 20 lat. Miłośnik gier nowatorskich, oryginalnych, przełomowych i "innych" oraz dobrego klimatu i fracusko-belgijskiego komiksu. Grami zajmuje się naukowo, zawodowo i dla przyjemności. Częsty bywalec forum.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!