Ghostrunner trafi na Nintendo Switch!

1

Ghostrunner to cyberpunkowa gra akcji, która już 27 października wyląduje na Nintendo Switch, ogłosiło dzisiaj All in! Games wspólnie z 505 Games za pośrednictwem Better Gaming Agency.

Widzimy, jaką popularnością cieszy się Ghostrunner i chcemy dać możliwość zagrania w ten tytuł jak największej liczbie graczy. Będzie to najprawdopodobniej jedyna cyberpunkowa gra tej skali i jakości produkcyjnej wydana w tym roku na Nintendo Switch, więc liczymy na to, że fani oraz użytkownicy tej platformy licznie dołączą do naszej społeczności.

W dniach po ogłoszeniu daty premiery na PlayStation 4, Xbox One i PC obserwowaliśmy niezwykły wzrost zainteresowania grą, a reakcja graczy oraz branży przerosła nasze oczekiwania. Przekroczyliśmy już poziom ponad 600 tys. osób, które zapisały ten tytuł na swojej Liście Życzeń na Steam, stając się 8. najbardziej oczekiwaną grą na świecie. Wierzymy, że ten trend się utrzyma i cieszymy się, że gracze doceniają pracę studia One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks. – Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawcy Ghostrunnera.

W grze wcielimy się w cyber-wojownika, który przemierza wielką wieżę-miasto. W tym opanowanym przemocą ostatnim bastionie ludzkości, stanie przed nami wielu wrogów do pokonania, a my sami będziemy musieli odkryć tajemnice superstruktury, aby za pomocą nowych mocy rozprawić się z Klucznikiem. Oczywiście gra jest dynamiczna i znajdzie się w niej wiele elementów platformowych, w których wykażemy się zręcznością. Bohater jest wyposażony w cyber-miecz, którym będziemy machać w rytm ścieżki dźwiękowej synthwave autorstwa Daniela Deluxe’a.

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!