FOX n FORESTS już wiosną na Nintendo Switch!

1

Nie ukrywam, że na 3DSie brakowało mi większości fajnych indyków, które pojawiały się chociażby dla Playstation Vita. Na szczeście sytuacja uległa diametralnej zmianie wraz z Nintendo Switch i znów mogę zagrywać na sofie czy jadąc tramwajem w gry, które znacznie częściej są bardziej grywalne niż tytuły AAA.

Kolejna gra, która ląduje na mojej liście zakupowej to ufundowana na kickstarterze platformówka – FOX  n FORESTS. Autorzy przyznają otwarcie, że gra jest inspirowana  takimi produkcjami jak Super Ghouls ’n Ghosts czy Wonder Boy in Monster World. W trakcie rozgrywki wcielimy się w tytułowego lisa, korzystającego z magicznej kuszy oraz mogącego zmieniać w dowolnym momencie porę roku, odkrywając dzięki temu nowe przejścia i sekrety. Przygoda liska zaoferuje nam wiele zróżnicowanych poziomów, ciekawych bossów, oraz przemyślany backtracking.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun zawierający gameplay.

 

PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!