Spaqin

Utworzone tematy na forum

Łącznie w temacie 53 odpowiedzi.

Posted In:

 • 
  w odpowiedzi na: Wybór Telefonu-Pokemon GO #85818
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  4x 1.3GHz A7 to powiem szczerze mocna bieda. używane S3/S4 wyjdzie cenowo podobniej, a wydajnościowo zeżre i zdefekuje tego chińczyka. do tego CM/Slim/co kto lubi i będzie się naprawdę zadowolonym.

  
  w odpowiedzi na: hand grip new 3ds #85577
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  Kup na Ali, i tak Janusze biznesu tam kupują i tylko wystawiają za dwa razy tyle na Allegro.

  
  w odpowiedzi na: Homebrew czyli nie do końca ciemna strona mocy #85488
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  No cóż, tak to bywa, to w końcu nic oficjalnego – widocznie ten exploit zajmuje za dużo pamięci. Dziwne, że masz takie problemy przy zwykłych aplikacjach – tu piszą tylko o tych co zajmują więcej, a i żadnej wzmianki na reddicie i gbatemp o takich problemach nie mogę znaleźć. Może spróbuj przeinstalować? Pozostaje jeszcze browserhax jeśli masz dostęp do internetu. Menuhaxa zainstaluj już jak będziesz downgradował żeby mieć szybszy dostęp :X

  /edit/

  Znalazłem w dokumentacji:

  Also note that you can’t do/use any of the following without Home Menu entering a crash-boot-loop: exit from hbmenu for returning to Home Menu, menuhax-thread hax-payload boot(due to restarting homemenu), or returning from any system-applets on Old3DS(web-browser etc). Basically, anything that causes the Home Menu process to restart.

  Gry powinny działać normalnie?

  
  w odpowiedzi na: Homebrew czyli nie do końca ciemna strona mocy #85485
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  Jeśli na 3dbrewie nie napisali nic o tym że zostało to spaczowane, to myślę że nie.

  lol @linki na priv, to przecież nie ta-strona-z-nazwą-konsoli-i-rozszerzeniem-obrazów-kropka-kom, 3dbrew jest akurat bardzo niepiracki

  
  w odpowiedzi na: Homebrew czyli nie do końca ciemna strona mocy #85480
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  Zasadniczo tak, trzeba korzystać póki można. Jeśli masz jeszcze jakieś inne gry na których mógłbyś zrobić secondary exploit, tak na wszelki wypadek, to też polecałbym.

  
  w odpowiedzi na: Homebrew czyli nie do końca ciemna strona mocy #85475
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  Nie mogę ogarnąć na jakiej zasadzie działa ten downgrade z hardmodem – czy FIRM jest patchowany i udaje nowszą wersję? Patrzyłem na autofim i nic na to nie wskazuje, a wcześniej jak czytałem i dopytywałem to wychodziło na to, że wystarczy aby Nindonte zmieniło numerek wersji ten po kropce i wszystko się posypie – Home Menu sprawdza wersję FIRM z hardkodowanym numerkiem i w razie nieścisłości się sypie i po prostu nie bootuje.
  A może tym razem o tym zapomnieli?

  Dzięki temu że teraz jest browserhax i menuhax na 11.0 to i downgrade reszty nie będzie stanowić żadnego problemu – bardzo miło, bo żadnych exploitowalnych gier nie mam.

  Jak ktoś chce się bawić w system transfery to mogę pożyczyć swojego. Niedawno zainstalowałem a9lh, więc nie ma za bardzo szans że mi coś ktoś schrzani nie do naprawienia w międzyczasie :e Tylko że Lublin, czasami Warszawa, to trochę jednak drugi koniec Polski.

  
  w odpowiedzi na: Wybór Telefonu-Pokemon GO #85408
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  wejdź na aliexpress, wpisz doogee, albo elephone albo redmi albo android smartphone i wybierz taki który ci się najbardziej z zewnątrz podoba i ma co najmniej 1gb ramu. pogo powinno pójść bez problemu, mediatek mesratek, może i chińskie gówno, ale to tak samo jak exynosy i qualcommy, wszystko rdzenie typu RĘKA, możesz tylko ominąć Asus Zenfone bo one są na intelowskim hachi-roku i może nie pójść.

  mogę ci też opchnąć LG Optimus G Pro (F240S – koreańska wersja), wszystko działa, tylko bez pudełka i niczego bo koreańczycy się tym nie przejmują, za 250zł. pogo działa.

  
  w odpowiedzi na: new 3ds xl zelda, a transfer gier ze starej konsolki #85361
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  jeśli tam już było konto, to jego zmiana spowoduje usunięcie tamtej gry – mimo że „preinstalowane”, to jednak gra się automatycznie przyłącza do konta jeśli takie powstaje.

  
  w odpowiedzi na: Problem z czyszczeniem górnego ekranu #78266
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  Kup sobie psikadło do ekranów LCD. Pomoże ci to na jakieś 10-15 minut, ekran wtedy będzie elegancko czyściutki. Potem przyklei się jedna drobina kurzu i skończy się zabawa. Będziesz miał dwa wyjścia – nie grać z czystym ekranem, albo grać z brudnym.

  
  w odpowiedzi na: Potrzebuję ciekawostki związanej z grami #78171
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  w sumie to AI w HL jest bardziej skomplikowane niż powinno być na pierwszy rzut oka, myślę że zdecydowana większość (me included) mogła ominąć smaczki takie jak to:

  
  w odpowiedzi na: Jaką kartę kupić do nintendo new 3ds xl? #78170
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  Napisałem benchmark. mogę podesłać 3dsx i kod źródłowy, w sumie machnąłem to na szybko na kolanie, ale spełniło swoje zadanie.
  Mam adatę UHS-I w o3dsxl.
  maksymalna prędkość odczytu, jaką uzyskałem to koło 12MB/s, natomiast zapis… 1.5MB/s

  Więc prędkością się nie przejmuj. Serio. Niżej niż class 4 nie dostaniesz, a już tyle co najmniej dwukrotnie przebija maksymalną prędkość zapisu konsoli.

  
  w odpowiedzi na: 3ds-owcy z Lubelskiego #78111
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  Technicznie rzecz biorąc ja z Lublina pochodzę i był czas że nawet tam przebywałem.
  Tylko nie wiem co chcesz osiągnąć. Próbowałem organizować spotkanie streetpassowe, ale nie umiem, ludzi było mało i nie byli jakoś specjalnie chętni.

  
  w odpowiedzi na: Którą wersję kupić? #76967
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  jak cię teraz nie stać to nie kupuj teraz.

  za rok używkę kupisz za 400zł.

  
  w odpowiedzi na: Fire Emblem Fates #76421
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  @spaqin, to Ty w ogóle kupujesz gry?! ;)

  Czasami. Na moich warunkach, czyli bardzo tanio (cyfra; eShop odpada) lub tanio i w celach kolekcjonerskich (pudełka premierowe lub kolekcjonerki), no i gra musi być quality. Dlatego w mojej kolekcji na 3DS znajduje się Crash 3D i Transformers New Moon.

  
  w odpowiedzi na: Fire Emblem Fates #76402
  Spaqin
  Spaqin
  Blocked
  Postów: 53

  Ups, spóźniłem się.
  Ale wciąż, trzy stówy za (trochę biedną) limitkę to trochę przesada. Nadrobię kupując pierdoły z FE w Japonii :E

Łącznie w temacie 53 odpowiedzi.