Ittaj

Utworzone tematy na forum

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Posted In:

 • 
  w odpowiedzi na: WiiU brak obrazu na tv/monitorze #90133

  Ittaj
  Participant
  Postów: 5

  Choć Ciebie to też na pewno nie będzie dotyczyć bo gdyby konsola próbowała dokończyć flash to nie mógłbyś jej używać, a pisałeś wyżej, że mozesz grać na padlecie.
  ——–
  Przy okazji, trochę krótki ten okres, kiedy można wyedytowac post tutaj;)

  
  w odpowiedzi na: WiiU brak obrazu na tv/monitorze #90132

  Ittaj
  Participant
  Postów: 5

  W poprzedniej generacji grzebałem trochę w sprzęcie to byłem bardziej na czasie z takimi tematami. Potem w moim życiu zaszła duża zmiana, zacząłem starać się być uczciwy, więc przestałem grzebać i się tematem interesować (bo grzebałem głównie w kwestii hackowania i najczęściej z xboxem 360, no ale niezależnie od powodu, jak w sprzęcie grzebiesz to go poznajesz). Teraz jednak nie siedzę w temacie, więc mogę się sugerować tylko tym co piszą inni:
  Poczytałem zatem trochę odnośnie tego black screena w Wii u, ponoć to problem z softem a nie ze sprzętem. Nintendo wprowadziło flash wielopoziomowy przy aktualizacji i jeśli na którymś etapie pójdzie coś nie tak, to sprzęt zostaje uceglony. (nie robiłeś czasem aktualizacji ostatnio?) Czyli jakby nie było to ich wina, powinni zatem naprawiać to za free nawet po okresie gwarancyjnym (ale na prawie się nie znam, także nie wiem czy można się tutaj czegoś domagać).
  Tak czy inaczej znalazłem jeszcze jedno rozwiązanie. Jeden Gość pisał, żeby zostawić włączoną konsolę na 24 godziny, podobno niektóre egzemplarze daje się w ten sposób odratować. Pewnie przy nieudanym flashu konsola cały czas próbuje go dokończyć i czasami jej się to udaje.

  
  w odpowiedzi na: WiiU brak obrazu na tv/monitorze #90129

  Ittaj
  Participant
  Postów: 5

  Skoro nie masz już gwarancji to spróbuj wyjąć baterię z konsoli.

  U Ciebie to raczej nie pomoże bo masz inne objawy (u niego nie działał nawet padlet) ale nie zaszkodzi spróbować.

  
  w odpowiedzi na: WiiU brak obrazu na tv/monitorze #90127

  Ittaj
  Participant
  Postów: 5

  Współczuje z powodu konsolki…
  Jak Emczer pisał wyżej kiedyś na Allegro był zalew konsol z tym problemem, więc musi to być jakaś przypadłość pierwszych modeli, a tak się składa, że mam ten sam model co Ty (kupiłem nieużywany rok temu) chciałem go sobie zostawić, żeby móc wracać co jakiś czas do gier z Wii/Wii U, ale teraz to raczej wyląduje na Allegro, póki wszystko działa jak należy;)
  Szkoda bo nowego Wii U za 1200zł na pewno nie kupię (za tamto dałem 680zł, za taką kaskę nowych już się nie dostanie teraz) zatem będzie trzeba spojrzeć przychylniejszym okiem na PS4 Pro (przynajmniej do czasu premiery NX;)

  
  w odpowiedzi na: Pendrive do zapisywania np. demo gier #90126

  Ittaj
  Participant
  Postów: 5

  Tyle, że karta sd w Wii U jest wykorzystywana tylko do gier z Wii (w trybie Wii) nie zainstalujesz na to gry na Wii U (przynajmniej z tego co się orientuje)
  a co do pendrive`a, który na pewno działa bez problemu z Wii U to ja mam Kingston Micro Duo. Kupiłem kiedyś do Smartfona/Tabletu ale w końcu wylądował w Wii U. Działa bez zarzutu.

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.