Zakup konsoli nie pochodzącej z sieci dystrybucji na rynek polski lub euro

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.
  • 

Marcin_M
    Participant

Na początek chciałbym się przywitać ze społecznością forum. Witam wszystkich serdecznie :-)
    Czy orientujecie się, czy konsole Nintendo Switch nie posiadają sprzętowe blokady regionalne? Chodzi mi o to, czy w przypadku zakupu takiej konsoli przeznaczonej na rynek np. rosyjski lub amerykański, będzie możliwość korzystania z gier z sieci dystrybucji na rynek polski?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam,
    Marcin

rolnik
    Keymaster

Witamy na forum! :)

Nie będzie żadnego problemu. Nintendo Switch nie posiada blokad regionalnych.

Marcin_M
    Participant

Dziękuję dobry człowieku za odpowiedź :-) Już myślałem, że również forum dopadły obostrzenia w związku z pandemią, stąd taka cisza. A tak na poważnie, co jakiś czas pozwolę sobie zadać pytanie ponieważ syn chce „przejść” z Xbox ONE na Nintendo Switch (dla pokemonów), więc rozkminiam temat tej konsoli. Ja swoją przygodę z grami zakończyłem w latach 90-tych na ATARI i Commodore Amiga, więc proszę o wyrozumiałość ;-)
    Tym czasem dużo zdrowia życzę i do usłyszenia.
    Pozdrawiam
    Marcin

mobor
    mobor
    Participant

Switch to – dla mnie – najbardziej owocna platforma do gier. Gram na tym masę czasu. Przy nim Xbox stoi i sie kurzy. Gdy wczoraj spojrzałem na ilosc gier jaką ma w ofercie MS (oraz co przygotowywuje) – zachciało mi się autentycznie śmiać :) Najlepszą opcją jest wg mnie Switch i do tego PS4 lub PS5 (przyszłościowo)

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie